Oferta pracy

Administrator Aplikacji

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Oracle

  • Postgress

  • Linux

  • JBoss

  • WebLogic

  • Apache

  • TomCat

  • NGINX

  • Bash

System operacyjny

O projekcie

Dynamiczny rozwój oznacza potrzebę rozszerzenia zespołu w zakresie kompetencji administracji aplikacjami z uwzględnieniem automatyzacji ich instalacji i monitoringu. Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu i wraz z nami będzie budowała nową jakość w złożonym i zintegrowanym środowisku.

Masz doświadczenie w administrowaniu aplikacjami i chcesz rozwijać swoje umiejętności przy systemach bankowości internetowej, z której na co dzień korzystają miliony użytkowników?

Jeśli tak – aplikuj i dowiedz się więcej.

[Rekrutacja prowadzona online]

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie właściwego poziomu świadczenia usług IT w obszarze aplikacji bankowych

  • Instalacja nowych wersji aplikacji i poprawek na wielu środowiskach (PROD, UAT, DEV) w rozległym, zintegrowanym środowisku biznesowym „Asseco BooX”,

  • Obsługa, analiza zgłoszeń i incydentów związanych z działaniem aplikacji (praca w systemie ticketowym),

  • Nadawanie uprawnień i dostępów do aplikacji i środowisk w utrzymywanym obszarze,

  • Bieżący monitoring i reakcja na powiadomienia wspieranych aplikacji,

  • Współtworzenie dokumentacji technicznej oraz bazy wiedzy obszaru utrzymania aplikacji,

  • Udziałe w projektach Asseco oraz wsparciem dla innych komórek Asseco w zakresie swoich kompetencji.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z utrzymywaniem i administrowaniem krytycznymi aplikacjami biznesowymi, działającymi w zintegrowanym środowisku Linux,

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (Oracle, Postgress) i umiejętność tworzenia zapytań SQL,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i incydentów zgłaszanych przez Klientów i działy wewnętrzne,

  • Znajomość systemów operacyjnych rodziny Unix/ Linux na poziomie użytkownika/ konsoli,

  • Znajomość serwerów aplikacyjnych JBoss, WebLogic,

  • Znajomość zagadnień administracji serwerami www (Apache, TomCat, NGINX),

  • Umiejętność tworzenia skryptów powłoki Bash,

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej ze zrozumieniem,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym - zgodnie z wcześniej ustalonym grafikiem (2 zmiany)

Mile widziane

  • Znajomość konteneryzacji i pracy z narzędziami do zarządzania klastrami dokerowymi (np. OpenShift, Rancher),

  • Kreatywność w dostarczaniu samoobsługowego rozwiązania dla monitorowanych aplikacji.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 9

Skład zespołu

  • lider techniczny
  • product owner
  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy