Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator aplikacji w dziale Informatyki

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy - oddział w K

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Garncarska 11

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie aplikacjami z rodziny ERP;

  • Obsługa zgłoszeń pracowników;

  • Praca w systemie ticketowym;

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami;

  • Praca zgodna z obowiązującą polityką bezpieczeństwa teleinformatycznego;

  • Udział w postępowaniach zakupowych;

  • Udział we wdrożeniach;

  • Współpraca z wykonawcami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata;

  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft w tym pakietu Office;

  • Znajomość pracy w Active Directory;

  • Znajomość zagadnień związanych z obsługą systemu finansowo-księgowego;

  • Znajomość zagadnień związanych z obsługą systemu kadrowo-płacowego;

  • Znajomość zagadnień związanych z obsługą rozliczeń świadczeń zdrowotnych;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dbałość o dobrą atmosferę i komunikację w zespole;

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;

  • Nastawienie na ciągłe poszerzanie wiedzy i samorozwój.

Mile widziane

  • Znajomość systemów medycznych: InfoMedica, AMMS;

  • Znajomość systemów EOD, EZD;

  • Znajomość pracy z urządzeniami typu NAS;

  • Uprawnienia SEP typ. E.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat;

  • Praca w placówce o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych;

  • Możliwość korzystania z dodatkowych ubezpieczeń na życie.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Dodatkowe informacje

Pracodawca informuje, iż ze względu na specyfikę instytucji (podmiot leczniczy), w pierwszej kolejności będziemy rozpatrywali aplikacje kandydatów, którzy posiadają potwierdzoną praktykę i weryfikowalną wiedzę, w pracy w instytucjach o podobnym profilu i zakresie pracy.

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie- Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie, zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi przez siebie kandydatami/kami.

W przesyłanej aplikacji CV prosimy zawrzeć klauzule :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie, danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.

Brak zawarcia w przesyłanym CV powyższych klauzul o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych oraz zgody kandydata na wykorzystanie danych zawartych w aplikacji, jest równoznaczne z odmową wzięcia udziału w procesie rekrutacji.