Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do 3e Kolczyński, Liżewski, Gędziorowski, Rostocki Spółka Jawna z siedzibą w: Jelinka 32, 01-646 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista wsparcia technicznego

3e Software HouseO firmie

5 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, Edwarda Jelinka 32, Warszawa

  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 26 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL, serwery aplikacyjnyjne, oraz SOAP/REST API

Twój zakres obowiązków

  • doświadczenie w administrowaniu złożonymi aplikacjami informatycznymi opartymi o platformy Unix/Windows

  • wsparcie i obsługa zgłoszeń dla systemów IT zgodnie z warunkami SLA

  • utrzymanie i administracja środowiskami testowymi oraz produkcyjnymi

  • udział w procesie testów nowych wersji aplikacji

  • implementacja nowych rozwiązań w środowisku produkcyjnym

  • tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji (instrukcji, procedur itp.)

Nasze wymagania

  • znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL, serwerów aplikacyjnych oraz SOAP/REST API

  • znajomość metodyki ITIL

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej (min. poziom B2)

  • doświadczenia we współpracy z dostawcami oprogramowania

  • umiejętność interpretacji i analizy danych, wyciągania wniosków i ich prezentacji

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania oraz dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i adaptacji do zmieniającego się środowiska

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania relacji oraz wysoka kultura osobista

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 50

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • DDD

  • TDD

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

  • rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

  • pracę na pełny etat na miejscu w jednym z 2 biur: Warszawa – Żoliborz, ul. Jelinka / stacja metra Marymont lub Łódź - centrum Łodzi, ul. Gdańska

  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach

  • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych

  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami

  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole

  • stałą pracę w stabilnej firmie

  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne

  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Mail z pytaniami

2

Videocall - rozmowa rekrutacyjna

3

Sprawdzenie referencji

4

Propozycja współpracy

3e Software House

Jesteśmy dostawcą dedykowanych systemów informatycznych z ponad 20-to letnim doświadczeniem. Zatrudniamy kilkadziesiąt osób, mamy oddziały w Łodzi i Warszawie. Tworzymy oraz utrzymujemy rozwiązania, które wspierają kluczowe procesy biznesowe naszych Klientów. Wśród naszych rozwiązań szczególne miejsce zajmuje oprogramowanie dla branży restauracyjnej. Na bazie wieloletniego doświadczenia, które nabyliśmy pracując dla międzynarodowych sieci restauracji, stworzyliśmy autorskie oprogramowanie: Ordering Stack.

Ordering Stack jest wielokanałową platformą obsługującą zamówienia dla sieci restauracji. Poszukujemy osoby stanowisko Marketing Managera, której najważniejszym celem będzie planowanie oraz koordynowanie działań ukierunkowanych na zwiększenie liczby leadów sprzedażowych dla tego produktu.

Przewiń do profilu firmy

Pracujemy dla:

Burger King, Costa, DHL, KFC, Medicover, Pizza Hut, Starbucks