Administrator Aplikacji

Integer Group Services Sp. z o.o

  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 15 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Czerniakowska 87a

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PostgreSQL

  • Jenkins

  • GitLab

Mile widziane

  • Jira

  • Confluence

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie aplikacji IT

  • obsługa zgłoszeń od użytkowników systemów w zakresie działania i funkcjonalności aplikacji

  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi oraz zespołami programistów

  • opracowywanie oraz utrzymywanie dokumentacji utrzymaniowej dla wspieranych aplikacji

  • tworzenie procedur utrzymaniowych

  • instalacja zmian oraz konfiguracja techniczna aplikacji

  • automatyzacja procesów deploymentu

  • zarządzanie zmianami IT podczas całego cyklu życia oraz powdrożeniowa weryfikacja zmian

  • wsparcie dla Change Managerów w codziennej pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie administrowania systemami i aplikacjami IT

  • znajomość Linux i/lub Windows Serwer

  • umiejętności pisania zapytań SQL (Postgres, MS SQL itp.)

  • podstawowa wiedza z zakresu administracji baz danych

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki informatyczne)

  • znajomość Jenkins, Gitlab

  • kreatywność i umiejętność organizacji pracy własnej

  • umiejętność podejmowania decyzji

  • znajomość zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania (rozwiązania klient-serwer, aplikacje web, aplikacje mobilne, bazy danych), infrastrukturą IT, architekturą aplikacji i zagadnień integracyjnych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • wiedza z zakresu cyklu życia aplikacji oraz zagadnień związanych z utrzymaniem i rozwojem systemów IT

  • znajomość metodyk Agile i metodologii ITIL

  • znajomość oprogramowania klasy ERP, CRM, WMS

  • znajomość oprogramowania wspierającego procesy logistyczne

  • Atlassian JIRA i Confluence

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje! Rozstawiamy nowe maszyny, nasza apka wygrywa liczne konkursy, wchodzimy na nowe rynki europejskie, ulepszamy stworzone przez nas systemy oraz naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Czy wiesz, że nasze IT to już ponad 300 osób? A nam ciągle mało. ;-) Większość naszych systemów jest pisana przez nas i dla nas. Dlatego słowo „niemożliwe” nie istnieje w naszym słowniku, a szybkie tempo pracy to nasza dewiza.

Chcesz dołączyć do #TeamINPOST i pomóc nam w tej ekspansji? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje