Administrator Aplikacji

Nationale-Nederlanden

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Tomcat

  • JVM

  • GrayLog/Elasticsearch

  • Grafana

  • Prometheus

  • Ansible

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w bieżących pracach nad rozwojem oraz utrzymaniem platform aplikacyjnych,

  • Rozwiązywanie problemów technicznych,

  • Automatyzacja zadań oraz zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w administrowaniu systemami/aplikacjami;

  • Znajomość systemów Windows oraz Linux na poziomie administratora;

  • Podstawową wiedzę z zakresu zarządzania serwerami aplikacyjnymi IIS, Tomcat oraz konfiguracji JVM;

  • Znajomość zagadnień związanych z siecią oraz cybersecurity;

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami GrayLog/Elasticsearch, Grafana, Prometheus;

  • Podstawową wiedzę z zakresu konteneryzacji aplikacji oraz automatyzacji procesów CI/CD;

  • Podstawową umiejętność modyfikacji i tworzenia playbook w Ansible;

To oferujemy

  • Obecnie #NNpracujeZdomu, a nasze biuro znajduje się na zielonym Powiślu

  • Zależy Ci na kompleksowym wdrożeniu do pracy? Nasi inżynierowie i administratorzy otrzymują dedykowany onboarding jak poruszać się w obszarze Technologii Biznesowych w NN

  • Przestrzeń do dzielenia się innowacjami, Technology Day 4 You

  • Elastyczny czas pracy

  • Medicover, badania profilaktyczne, wsparcie psychologa, ubezpieczenie grupowe

  • Platforma Motivizer z benefitami dopasowanymi do Twoich oczekiwań

  • Sekcje sportowe i fitness online oraz parking rowerowy

  • Ask Henry będzie Twoim personalnym asystentem. Otrzymasz wsparcie między innymi w: zrobieniu zakupów, zwróceniu produktu, znalezieniu i zarezerwowaniu lotu lub wycieczki, załatwieniu spraw osobistych i wiele innych czynności 😊

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Nasz dział IT nie ogląda się wstecz. Ciągle poszukujemy przestrzeni do rozwoju i razem przecieramy technologiczne szlaki. Dzięki zwinnej i zgranej ekipie co chwilę wdrażamy nowe udogodnienia dla naszych klientów i pracowników. Tego czego się nauczymy, nie trzymamy w ukryciu - wymieniamy się wiedzą z biznesami Nationale-Nederlanden na całym świecie. Oprócz tego lubimy się, cenimy humor i dystans.

Przewiń do profilu firmy