Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Aplikacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeżeli chcesz…

    • Pracować w dynamicznym zespole profesjonalistów;
    • Uczestniczyć w różnych projektach – zarówno biznesowych, jak i technologicznych;
    • Mieć duży wpływ na rozwój firmy i podejmowane decyzje;

    ...to nasza odpowiedź brzmi APLIKUJ do na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr. Ref.: CM/02/2015

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie cyklem wdrożeniowym na serwery produkcyjne i testowe;
    • Deployment aplikacji na serwery Weblogic, Tomcat;
    • Instalacje zmian na bazie danych Oracle;
    • Aktualizacje software’owe na serwerach produkcyjnych, testowych i developerskich;
    • Konfigurowanie i administracja AS Weblogic i Tomcat;
    • Koordynowanie prac związanych z utrzymaniem środowisk
    • Współpraca z Działem Rozwoju Oprogramowania i Działem Infrastruktury;
    • Rozwój frameworku zarządzania kodem, buildami i testami automatycznymi;
    • Nadzór nad środowiskiem Continuous Integration;
    • Monitoring i odpowiedzialność za działanie systemów testowych i produkcyjnych.

     Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Informatyka;
    • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • Bardzo dobra, praktyczna znajomość OSów klasy UNIX (w tym narzędzia, powłoka, skrypty);
    • Dobra znajomość bazy danych Oracle, podstawy administracji (dużym atutem będzie również znajomość tuningu baz danych);
    • Bardzo dobra znajomość co najmniej jednego AS (mile widziana znajomość Weblogic oraz Tomcat);
    • Dobra znajomość zagadnień cyklu życia oprogramowania (Releases, Builds);
    • Mile widziana znajomość Maven (buildy oprogramowania, rozwój pluginów);
    • Mile widziane doświadczenie w konfigurowaniu środowiska Continuous Integration (np. Hudson);
    • Znajomość języka angielskiego wystarczająca do tworzenia i czytania dokumentacji technicznej
    • Mile widziana ścieżka certyfikacji Oracle DB, Weblogic;
    • Otwartość, kreatywność i zaangażowanie;
    • Nastawienie na cel i realizację zadań.

     Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta benefit, grupowe ubezpieczenie na życie);
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Pracę w dużym Zespole Rozwoju Oprogramowania;
    • Gwarantowane szkolenia w ramach Programu Rozwoju Pracownika;
    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, mającej status Oracle Silver Partner;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy;
    • Udział w wydarzeniach branżowych oraz spotkaniach integracyjnych.

    Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z opcji

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.