Logo Pracuj.pl

Administrator Aplikacji Webowych

C.H.BeckO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

C.H.Beck

Bonifraterska 17

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Apache

  • MySQL

  • CMS

  • sh/bash

  • PHP

Mile widziane

  • kubernetes/docker

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie, zarządzanie i administracja aplikacjami webowymi głównie w zakresie śledzenia logów, błędów, aktualności systemów CMS działających na systemach Linux
  • utrzymanie, zarządzanie i administracja domenami głownie w zakresie rekordów DNS, poprawności konfiguracji i aktualności danych we współpracy z właścicielami biznesowymi produktów
  • utrzymanie i aktualizacja środowisk aplikacji webowych (Apache, MySQL) oraz narzędzi backendowych (Jira, OTRS, GLPI, SVN, inne)
  • proaktywne szukanie aplikacji OpenSource wspomagających procesy wewnętrzne w organizacji i ich integracja z istniejącymi rozwiązaniami
  • utrzymanie, dbanie o wysoki poziom bezpieczeństwa, ciągłości działania, wydajności dla systemów, aplikacji webowych i backendowych

Nasze wymagania

  • min. 2-3 letnie doświadczenie w administracji aplikacjami webowymi i systemami Linux
  • zdolności organizacyjne oraz analityczne
  • znajomość systemów Linux i administracji aplikacji opartych o Apache, MySQL
  • znajomość budowy i tworzenia stron w oparciu o popularne systemy CMS
  • znajomość języka skryptowego sh/bash i PHP
  • znajomość sieci, protokołów sieciowych i technologii internetowych
  • znajomość języka ang. na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji i forów techn.

  • znajomość aspektów tworzenia aplikacji mobilnych
  • znajomość technologii wirtualizacji aplikacji oraz platform kubernetes/docker

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt b2b
  • przyjazne środowisko pracy oparte na wzajemnym szacunku
  • pracę w zgranym zespole, posiadającym wieloletnie doświadczenie i chętnie dzielącym się wiedzą
  • stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym kapitale
  • dostęp do produktów C.H. Beck na preferencyjnych warunkach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy klasyczne publikacje książkowe oraz System Informacji Prawnej Legalis – nowoczesne rozwiązanie informatyczne, wspomagające proces stosowania prawa.

Szukasz stabilnego miejsca pracy, w trybie stacjonarnym lub zdalnym – dołącz do Zespołu IT w Wydawnictwie C.H.Beck!

Aktualne oferty pracodawcy
nr ref. IT-WEB/03/2021

Administrator Aplikacji Webowych, Bonifraterska 17, Warszawa