Ta oferta pracy jest nieaktualna od 320 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Aplikacji Webowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Śtop

    Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: pracuj/DRA/WASS

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie aplikacji webowej w technologii .NET na poziomie trzeciej linii (procesowanie zgłoszeń użytkowników)
    • Zarządzanie błędami w aplikacji (wykrywanie błędów, przygotowywanie statystyk błędów, adresowanie zgłoszeń naprawy błędów do zespołów developerskich)
    • Okresowe przeglądanie logów aplikacji
    • Monitoring wydajności aplikacji

    Wymagania:

    • Doświadczenie we wsparciu aplikacji webowych zbudowanych w oparciu o trójwarstwową architekturę SOA
    • Znajomość języka C# na poziomie pozwalającym czytać kod źródłowy aplikacji
    • Znajomość języka T-SQL na poziomie pozwalającym na odpytywanie relacyjnej bazy danych (SQL Server 2008)
    • Umiejętność rozwiązywania problemów
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (czytanie dokumentacji oraz komunikowanie się z członkami międzynarodowego zespołu)

    Dodatkowy atut:

    • Znajomość języka PowerShell

    Oferujemy:

    • Ciekawe, pełne wyzwań zadania
    • Możliwość samorozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji
    • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
    • Atrakcyjny pakiet premiowy, umowę o pracę, darmowy pakiet medyczny, dofinansowanie do zainteresowań, kartę MultiSport
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom