Oferta pracy

Administrator Aplikacji

KRUK S.A.O firmie

KRUK S.A.

Wołowska 8

Wrocław

Na tym stanowisku nie zaznasz rutyny. Administrowanie Aplikacjami to tylko początek. Nasz Zespół ma za zadanie zbadanie wymagań, a następnie zarekomendowanie rozwiązań w zakresie szeroko rozumianej eKomunikacji dla całej Grupy kapitałowej, w tym również spółek zagranicznych. Stawiamy na rozwój aby zminimalizować Utrzymanie. Migrujemy nasze systemy do chmury i chętnie sięgamy po nowe technologie.

Zakres obowiązków to m.in.

  • Wdrażanie, a następnie utrzymanie, rozwój oraz optymalizacja systemów / obsługiwanych procesów;
  • Administracja aplikacjami, w tym zapewnienie ich bezpieczeństwa, z zakresu komunikacji wewnętrznej, wymiany wiedzy oraz zarządzania zadaniami i projektami;
  • Wsparcie klienta wewnętrznego jako trzecia linia wsparcia, zakres - cała Grupa Kruk (centralne IT);
  • Unifikacja systemów poprzez implementację nowych rozwiązań.

Czego oczekujemy:

  • Praktycznej znajomości zagadnień administracji aplikacjami
  • Zaangażowania, elastyczności i optymizmu ;)
  • Umiejętności pracy w zespole oraz współpracy z klientem wewnętrznym
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na pracę z dokumentacją techniczną oraz codzienną komunikację
  • Znajomości Windows i Linux na poziomie administratorskim
  • Znajomości narzędzi Atlassian, w szczególności JIRA
  • Podstawowej umiejetności skryptowania oraz znajomość: SQL, PowerShell
  • Osoby lubiącej kontakt z ludźmi i szybko nawiązującej relacje

Mile widziane:

  • Praktyczna wiedza z zakresu administrowania systemami i aplikacjami Microsoft (SharePoint, MS Teams, Active Directory, Azure AD)
  • Znajomość na poziomie administratora aplikacji: JIRA, Redmine, Nextcloud
  • Praktyczna znajomość rozwiązań chmurowych w zakresie Komunikacji i Wymiany Wiedzy (Microsoft 365, Dynamics 365, Azure)
  • Umiejętność pisania i rozwijania skryptów PowerShell
  • Podstawowe umiejętności administrowania bazami danych: MS SQL, Postgres
  • Podstawowa znajomość wybranych języków: Java, C#
  • Doświadczenie w zakresie wdrażania stron i serwisów WWW

Co oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę
  • Ruchome godziny pracy (pracę możemy rozpocząć pomiędzy 6:00-11:00)
  • Możliwość pracy zdalnej- obecnie pracujemy głównie zdalnie
  • Atrakcyjne cenowo ubezpieczenia na życie dla pracownika i jego rodziny
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna- Luxmed znajduje się tylko 100m od firmy (Wrocław)
  • Dofinansowanie do karty multisport
  • System kafeteryjny mybenefit- co miesiąc otrzymujemy pulę punktów do wydania
  • Możliwość uzyskania atrakcyjnego bonusu w programie poleceń pracowniczych

Ogłoszenie archiwalne