Ta oferta pracy jest nieaktualna od 323 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Aplikacji

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław

    opis stanowiska:

    • opieka nad sprzętem oraz systemami operacyjnymi i bankowymi
    • wdrażanie nowych technologii w centrum danych
    • współtworzenie i zarządzanie od strony IT projektami biznesowymi
    • monitorowanie i optymalizacja systemów
    • wykonywanie bieżących czynności administracyjnych
    • obsługa zgłoszeń od użytkowników

    wymagania:

    • minimum roczne doświadczenie w IT
    • podstawowa znajomość i doświadczenie w administrowaniu systemami Linux
    • mile widziana znajomość i doświadczenie w administrowaniu aplikacją: Jira Core, Jira Service Desk
    • mile widziana znajomość systemów Aix, baz danych Oracle
    • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów (Informatyka, Telekomunikacja, Ekonomia)
    • komunikatywność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu, kreatywność i zaangażowanie

    oferujemy:

    • umowę o pracę od pierwszego dnia
    • opiekę medyczną
    • pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii
    • szkolenia w zakresie środowisk: Linux, Oracle
    • możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego
    • kwartalny system premiowy
    • parking dla rowerzystów
    • atrakcyjną lokalizację pracy – wrocławski Rynek
    • zniżki na lunch, do kina i teatru
    • preferencyjną ofertę produktów bankowych