Administrator Aplikacji

  • Zielona Góra, Nowy Kisielin (pow. zielonogórski), lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-09
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2018-03-11)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.plOpineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line..

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra – Nowy Kisielin

Kluczowe zadania:

  • Administracja serwerami aplikacyjnymi w środowisku AWS
  • Administracja aplikacjami e-commerce
  • Wsparcie zespolu developerskiego w procesie deploymentu i uruchomienia nowych wersji aplikacji.
  • Wsparcie użytkowników aplikacji w rozwiązywaniu problemów (druga linia wsparcia)
  • Zgłaszanie i monitorowanie incydentów do trzeciej linii wsparcia.

Oczekiwania:

  • Praktyczna znajomość systemu operacyjnego LINUX redhat
  • Praktyczna znajomość języka SQL
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieci opartych na TCP/IP
  • Znajomość podstaw programowania
  • Znajomość web serwisów REST i SOAP
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • Umiejętności dobrej organizacji czasu pracy
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w kreatywnym zespole dla marki o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy
  • Wpływ na rozwój znanej marki na rynku e-commerce
  • Pakiet benefitów, w tym nauka języka angielskiego, dostęp do Programu Multisport oraz prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie CV  za pośrednictwem opcji APLIKUJ

Kontakt

eobuwie.pl S.A., ul. Nowy Kisielin - Nowa 9, 66-002 Zielona Góra

www: www.eobuwie.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."