Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator/Architekt Cloud/ICT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Interesuje Cię Cloud i cały obszar ICT?

    Chcesz brać udział w projektach, opartych o najnowsze technologie i mierzyć się z różnorodnymi wyzwaniami?

    Dołącz do nas! ☺

    Gwarantujemy pracę w zespole z poczuciem humoru, nakierowanym na podejmowanie wyzwań.

    Zakres obowiązków:

    • utrzymanie infrastruktury - sprzęt oraz oprogramowanie. Proaktywny monitoring/reagowanie na awarię,
    • uczestniczenie w nowych projektach (wdrażanie nowych rozwiązań) oraz rozbudowach istniejącej infrastruktury,
    • projektowanie środowisk/rozwiązań zgodnie z dostarczonymi wymaganiami,
    • pomoc klientom w utrzymaniu środowisk,
    • pomoc klientom w projektowaniu środowisk zgodnie z wymaganiami,
    • analizowanie dostarczonych wymagań oraz optymalizowanie wypracowanej architektury,
    • tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji stworzonej w ramach projektów.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość technologii wirtualizacyjnych VMware vSphere oraz Hyper-V,
    • bardzo dobra znajomość serwerowych systemów operacyjnych Microsoft Windows,
    • bardzo dobra znajomość rozwiązań firmy Microsoft w szczególności: Failover Cluster, Active Directory, Virtual Machine Manager, Operation Manager, NVGRE, powershell itp.,
    • bardzo dobra znajomość sprzętu serwerowego firmy Dell/EMC,
    • dobra znajomość technologii VMware NSX,
    • doświadczenie w administracji macierzami dyskowymi (preferowana znajomość sprzętu DELL/EMC),
    • praktyczna znajomość przełączników sieciowych Force10/DELL/Cisco,
    • podstawowa znajomość zagadnień administracyjnych baz danych MS SQL,
    • praktyczna znajomość systemu monitoringu Zabbix,
    • podstawowa znajomość systemu backupowego CommVault,
    • podstawowa znajomości zagadnień administracyjnych systemów Linux (Debian/Ubuntu),
    • podstawowa znajomość rozwiązań chmury publicznej (Azure, AWS),
    • mile widziana znajomość Vmware vCloud Director oraz NSX,
    • mile widziana znajomość technologii/rozwiązań: Apache, Tomcat, jboss, mysql, postgress, python, nginx, HAProxy, reverse proxy, docker.

    Nasza oferta dla Ciebie, to:

    • umowa o pracę,
    • praca w kreatywnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
    • karta MultiSport (Plus),
    • prywatna opieka medyczna,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • świetna atmosfera,
    • digital workplace,
    • innowacyjne projekty,
    • …oraz dostęp do X-box’a, fotel masujący oraz turnieje gier planszowych, które umilą każdą przerwę w pracy :)

    Dodatkowo:

    • system szkoleń i warsztatów pozwalający Ci na systematyczne podnoszenie kompetencji,
    • dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań teleinformatycznych w codziennej pracy.

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o aplikowanie przez przycisk ‘Aplikuj’.

    Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy na wybrane oferty.