Oferta pracy

Administrator Badań Klinicznych

Medicover Integrated Clinical Services

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji badań klinicznych;

  • Zajmowanie się korespondencją i kontaktami telefonicznymi z monitorami badań klinicznych;

  • Współpraca z monitorami badań klinicznych;

  • Prace administracyjne;

  • Współpraca z zespołem medycznym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera (pakiet Office, poczta elektroniczna);

  • Systematyczność, dokładność, skrupulatność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Komunikatywność;

  • Dyspozycyjność;

  • Doświadczenie w pracy przy badaniach klinicznych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w profesjonalnym zespole w miłej atmosferze;

  • Szkolenie przez profesjonalny i doświadczony zespół;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • system kafeteryjny

  • premia

Jako firma o europejskim zasięgu, wchodząca w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych oraz Punktów Pobrań, na polskim rynku jesteśmy obecni już od przeszło dwudziestu lat. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej (od prostych badań diagnostycznych, po zaawansowane badania kliniczne), a także w zakresie obsługi Pacjenta w zakresie pobrań materiału do badań.

Jesteśmy organizacją, która stawia na nowoczesne rozwiązania, stale rosnącą w siłę. Z niezwykłą dynamiką poszerzamy swoje portfolio klientów, rozbudowujemy swoją sieć. Naszą największą wartością są ludzie, bez których nasz sukces nie byłby możliwy. Każdego dnia kreujemy przyjazną atmosferę w pracy, inspirujemy, integrujemy zespoły. Cechuje nas ogromna uważność na potrzeby naszych pracowników, dlatego stawiamy na regularne spotkania, podczas których możemy usłyszeć głosy swoich pracowników.

Jeśli podzielasz nasze wartości i jesteś zainteresowany pracą w ciekawym środowisku medycznym, zaaplikuj na to stanowisko.

Przewiń do profilu firmy