Administrator Baz Danych/Aplikacyjny

APLIKACJE KRYTYCZNE sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

APLIKACJE KRYTYCZNE sp. z o.o.

Chmielna 85

Warszawa

Zakres zadań obejmuje utrzymywanie aplikacji budowanych przez Aplikacje Krytyczne, włączając ścisłą współpracę z zespołami projektowymi, menadżerem wydań, zespołem testów, zespołem programistów, biznesem oraz  data center w zakresie powierzonych systemów.

Zadania:

  • opiniowanie projektów technicznych
  • przygotowywanie monitoringu oraz nadzór nad jego parametrami pracy
  • nadzorowanie kopii bezpieczeństwa, w tym planowanie i wykonywanie próbnych odtworzeń
  • instalowanie nowych wersji oprogramowania, dokonywanie drobnych korekt
  • dbałość o zgodność wydań z procesem CI/CD przyjętym w organizacji
  • reagowanie na incydenty jako II linia wsparcia
  • zgłaszanie usterek, nadzór nad ich usuwaniem
  • uzgadnianie koniecznych modernizacji, w tym analiza wydajności
  • nadzór nad uprawnieniami
  • nadzór nad kompletnością dokumentacji, współudział w jej tworzeniu

Wymagania:

  • 10 lat doświadczenia jako administrator systemowy, aplikacyjny lub bazodanowy
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość MS SQL w tym języka zapytań T-SQL, narzędzi do optymalizacji bazy danych
  • znajomość baz Oracle / Oracle RAC
  • znajomość baz MySQL/MariaDB, Postgree
  • znajomość systemów Windows Serwer oraz Linux, w tym komponentów JBoss, IIS, Apache, Tomcat, Ngnix
  • znajomość zagadnień sieciowych na poziomie administratora systemu pozwalająca na swobodną komunikacje z zespołem sieciowym
  • dobra znajomość procesów ETL z SSIS MS SQL Server
  • łatwość oceny rozwiązania technicznego, gotowość do podjęcia dyskusji w trakcie budowy architektury na poziomie maszyn wirtualnych i wyższym

Dodatkowe atuty:

  • znajomość kwestii budżetowych dla systemów i organizacji
  • znajomość zakupów w rygorze zamówień publicznych
  • znajomość kwestii wirtualizacji
  • znajomości metodyk ITIL/Prince2 lub adekwatnych
  • wcześniejsze doświadczenia w pracy metodami zwinnymi (DevOps)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę, którą tworzą ludzie pełni zapału i nowych pomysłów!
  • Pracę z doświadczonym zespołem, od którego możesz się jeszcze wiele nauczyć i którzy chcą uczyć się od Ciebie
  • Dbamy o Twój rozwój i zapewniamy szkolenia
  • Udział w innowacyjnych projektach
  • Biuro w centrum Warszawy -100 m DO STACJI KOLEI WKD SKM KM BLISKO STACJI METRA
  • Prywatną opiekę medyczną
  • HOME OFFICE
    4 x w miesiącu
  • Dojeżdżaj do pracy rowerem i zostaw go na PARKINGU DLA ROWERÓW, możesz też skorzystać z prysznica
  • PIES w biurze? Zapraszamy!
  • Elastyczny czas pracy
  • Dbamy o to byś jeszcze bardziej cieszył się urlopem - dofinansujemy Twój wypoczynek
Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku proszone są o przesyłanie CV drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Stosownie do art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chmielna 85/87, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy