Administrator Baz Danych

  • Gliwice, Zabrze, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.05.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 06.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych. Od prawie 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność ─ dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu oraz zwinne działanie.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych, sumiennych i nastawionych na rozwój osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice, Zabrze

    Najważniejsze obowiązki:

    • Administrowanie firmową bazą danych ISP
    • Konfigurowanie i administrowanie bazami danych opartymi na: MySQL, MSSQL Server, Visual FoxPro,
    • Optymalizowanie działania baz danych
    • Bieżąca obsługa oraz analiza problemów związanych z działaniem baz danych
    • Zapewnienie właściwego poziomu świadczenia usług IT dla użytkowników końcowych
    • Udział w projektach związanych z wdrażaniem nowych systemów informatycznych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów informatycznych
    • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku administratora baz danych
    • Znajomość zagadnień z zakresu konfiguracji i administracji serwerami Windows Server 2012 i 2016
    • Mile widziane doświadczenie w administrowaniu silnikami baz danych MySQL, SQL Server, Oracle, Linux
    • Mile widziane doświadczenie w pracy ze środowiskiem wirtualizacji Hyper-V i Vmware
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej
    • Bardzo dobrej znajomości Excela
    • Wysokiej umiejętność analitycznego myślenia
    • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
    • Ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Przyjazną i miłą atmosferę pracy
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
    • Możliwość inicjowania i wdrażania własnych pomysłów i usprawnień
    Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy
    proszone są o przesłanie CV w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.

    Kontakt telefoniczny : Izabela Cynk tel. +(48) 883-318-979