Ta oferta pracy jest nieaktualna od 175 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Baz Danych i Aplikacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa

    Z nami możesz więcej

    AXA to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, zaangażowani, pełni pasji, profesjonaliści, którzy pozytywnie nastawieni stawiają czoło wyzwaniom. To oni tworzą wartości firmy - PO PIERWSZE KLIENT, PRAWOŚĆ, ODWAGA, ONE AXA - za które cenią nas nasi Klienci.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania systemów biznesowych
    • Zarządzanie, monitorowanie i kontrola systemów informatycznych
    • Zapewnienie aktualizacji oprogramowania serwerów aplikacji oraz baz danych
    • Wdrażanie nowych wersji/funkcjonalności oprogramowania przygotowanego przez dział rozwoju
    • Zapewnienie wysokiej wydajności baz danych
    • Analizowanie oraz usuwanie usterek i problemów systemów informatycznych
    • Wdrażanie zaleceń audytowych
    • Zapewnianie ochrony danych osobowych
    • Inicjowanie i prowadzenie projektów technicznych w zakresie rozbudowy i modernizacji serwerów aplikacji oraz serwerów baz danych
    • Sporządzanie i aktualizacja dokumentacji technicznej utrzymywanych i tworzonych systemów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
    • Doświadczenie w administrowaniu bazami danych
    • Znajomość środowiska Linux
    • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem bazami danych Oracle
    • Znajomość SQL
    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów technicznych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizacji przydzielanych zadań i dbałość o właściwe ich wykonanie
    • Gotowość do wsparcia podległych systemów i reakcji na zdarzenia w trybie 24x7
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Znajomość nowoczesnych trendów z zakresu systemów IT
    • Chęć rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kompetencji poprzez aktywne uczestnictwo w ciekawych projektach informatycznych

    Mile widziane:

    • Programowanie w językach: Linux shell, PL/SQL
    • Znajomość zagadnień związanych z zarzadzaniem jednym z serwerów aplikacji: WebLogic, JBoss, WebSphere, Tomcat
    • Znajomość technologii webowych

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia
    • Pracę w firmie z rozbudowaną strukturą IT, poruszająca się w wielu technologiach
    • Przez okres wdrażania się możesz liczyć na mentora IT z bogatym doświadczeniem, który ułatwi Ci adaptację, możesz liczyć także na szereg materiałów, które pomogą Ci w nauce systemów
    • Będziesz miał wpływ na wykonywanie obowiązków
    • Dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)
    • Elastyczne podejście do czasu pracy
    • Miejsce pracy w centrum Warszawy
    • Zniżki na produkty AXA (OC, travel i ubezpieczanie mieszkania)
    • Zgrane zespoły eksperckie nastawiony na wzajemną wymianę wiedzy i ciągłe jej poszerzanie
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach wewnętrznych struktur

    Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę w biurze głównym AXA
    przy ul. Chłodnej 51 w Warszawie.

    lub poznaj nas

    Profil pracodawcy

    AXA jest firmą otwartą na zatrudnianie także osób niepełnosprawnych spełniających
    wymagania rekrutacyjne.

    Prosimy o dodanie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez spółki Grupy AXA w Polsce, tj. AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. , AXA Polska S.A., AXA PTE S.A., AXA TFI S.A., oraz AXA Życie TU S.A. z siedzibą w Warszawie (00-867), przy ul. Chłodnej 51 (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

    Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.