Ta oferta pracy jest nieaktualna od 230 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Baz Danych i Sieci

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Odwiedź nas na www.propoint.pl

    Miejsce pracy: Gliwice

    Opis stanowiska:

    • Administrowanie systemami informatycznymi i infrastrukturą sieci komputerowej,
    • Zapewnienie poprawnego funkcjonowania systemów i aplikacji,
    • Wsparcie techniczne użytkowników w rozwiązywaniu problemów w zakresie IT oraz obsługi systemów wykorzystywanych w firmie,
    • Zarządzanie bazą użytkowników, administrowanie kontami pocztowymi,
    • Bieżące wsparcie użytkowników sieci (diagnozowanie i rozwiązywanie problemów, udzielanie porad technicznych etc),
    • Techniczna opieka nad sprzętem.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Minimum 3 – letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • Wykształcenia co najmniej średniego technicznego,
    • Znajomości środowiska Windows Server 2012/2016 wraz z Active Directory,
    • Znajomości systemów i narzędzi do wirtualizacji, Hyper-V, VM Ware ESX,
    • Znajomości relacyjnych baz danych, preferowana znajomość bazy MS SQL Server oraz Oracle,
    • Biegłej znajomości zagadnień struktury sieci, w tym konfiguracji przekaźników CISCO warstwy L2/L3,
    • Znajomości konfiguracji routerów, w tym Mikrotik, Fortigate oraz umiejętności konfiguracji VPN,
    • Elastyczności w działaniu oraz zorientowania na poszukiwanie wielu rozwiązań danego problemu,
    • Czynnego prawa jazdy kategorii B,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

    Przyszłym pracownikom oferujemy:

    • Samodzielną i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia,
    • Dodatkowe benefity (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna etc.) po okresie próbnym,
    • Miłą atmosferę w pracy w nowoczesnym biurze w kompleksie Nowe Gliwice.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV klikając przycisk Aplikuj.

    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ProPoint Sp. z o.o. Sp.k. w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)."

    Jeśli byliby Państwo zainteresowani wzięciem udziału w innych procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez ProPoint Sp. z o.o. Sp.k., prosimy o umieszczenie dodatkowej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ProPoint Sp. z o.o. Sp.k. w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.”