Administrator Baz Danych i Sieci

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.09.2017
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 08.10.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Odwiedź nas na www.propoint.pl

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

  • Administrowanie systemami informatycznymi i infrastrukturą sieci komputerowej,
  • Zapewnienie poprawnego funkcjonowania systemów i aplikacji,
  • Wsparcie techniczne użytkowników w rozwiązywaniu problemów w zakresie IT oraz obsługi systemów wykorzystywanych w firmie,
  • Zarządzanie bazą użytkowników, administrowanie kontami pocztowymi,
  • Bieżące wsparcie użytkowników sieci (diagnozowanie i rozwiązywanie problemów, udzielanie porad technicznych etc),
  • Techniczna opieka nad sprzętem.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3 – letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenia co najmniej średniego technicznego,
  • Znajomości środowiska Windows Server 2012/2016 wraz z Active Directory,
  • Znajomości systemów i narzędzi do wirtualizacji, Hyper-V, VM Ware ESX,
  • Znajomości relacyjnych baz danych, preferowana znajomość bazy MS SQL Server oraz Oracle,
  • Biegłej znajomości zagadnień struktury sieci, w tym konfiguracji przekaźników CISCO warstwy L2/L3,
  • Znajomości konfiguracji routerów, w tym Mikrotik, Fortigate oraz umiejętności konfiguracji VPN,
  • Elastyczności w działaniu oraz zorientowania na poszukiwanie wielu rozwiązań danego problemu,
  • Czynnego prawa jazdy kategorii B,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Przyszłym pracownikom oferujemy:

  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia,
  • Dodatkowe benefity (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna etc.) po okresie próbnym,
  • Miłą atmosferę w pracy w nowoczesnym biurze w kompleksie Nowe Gliwice.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV klikając przycisk Aplikuj.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ProPoint Sp. z o.o. Sp.k. w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)."

Jeśli byliby Państwo zainteresowani wzięciem udziału w innych procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez ProPoint Sp. z o.o. Sp.k., prosimy o umieszczenie dodatkowej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ProPoint Sp. z o.o. Sp.k. w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się