Oferta pracy

Administrator Baz Danych

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Wielicka 28/b, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Integer Group Services Sp. z o.o

Wielicka 28/b

Kraków

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • konfiguracja i optymalizacja infrastruktury bazodanowej

  • aktywne zarządzanie środowiskiem: capacity management i ustalenie obszarów podlegającemu monitorowaniu

  • zapewnienie wysokiej dostępności i wydajności systemów bazodanowych

  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów

  • zarządzanie uprawnieniami

  • współpraca z zespołami Biznes, DevOps, Dev i DWH

Nasze wymagania

  • dobra znajomość (i sympatia dla) silnika Microsoft SQL Server

  • dobra znajomość (i sympatia dla) silnika MongoDB

  • znajomoścć dodatkowych narzędzi i rozszerzeń Microsoft SQL Server

  • praktyczne doświadczenie w administrowaniu silnikami bazodanowymi (PostgreSQL, MSSQL, Oracle, MongoDB)

  • sprawne poruszanie się w środowisku Linuxowym, Windows

  • płynne władanie przynajmniej jednym językiem skryptowym

  • proaktywne podejście do pracy

  • wiedza w zakresie elementów architektury IT oraz terminologii informatycznej

  • orientacja w zakresie działania mechanizmów integracyjnych i wymiany danych

  • gotowość do udziału w dyżurach tzw. on-call

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • firma wspiera projekty open source

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje! Rozstawiamy nowe maszyny, nasza apka wygrywa liczne konkursy, wchodzimy na nowe rynki europejskie, ulepszamy stworzone przez nas systemy oraz naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Czy wiesz, że nasze IT to już ponad 300 osób? A nam ciągle mało. ;-) Większość naszych systemów jest pisana przez nas i dla nas. Dlatego słowo „niemożliwe” nie istnieje w naszym słowniku, a szybkie tempo pracy to nasza dewiza.

Chcesz dołączyć do #TeamINPOST i pomóc nam w tej ekspansji? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy