Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator baz danych

PIXEL TECHNOLOGY Sp. z o.o.

  • Piękna 1, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Piękna 1

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • instalacja, konfiguracja i codzienna administracja środowiskami bazodanowymi PostgreSQL

  • monitorowanie wydajności bazy danych oraz odnajdywanie potencjalnych problemów wydajnościowych

  • diagnozowanie incydentów i problemów wydajnościowych wpływających na działanie aplikacji

  • tworzenie i doskonalenie rozwiązań Disaster Recovery oraz testowanie procedur odtworzeniowych

  • przygotowywanie środowisk testowych

  • wsparcie pozostałych zespołów IT w przypadku występowania incydentów związanych z bazami danych

  • utrzymywanie odpowiedniej dostępności baz danych

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat B

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • Linux

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość zdobywania doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji

  • szkolenia techniczne IT oraz z języka angielskiego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę lekarską

  • kartę Multisport

O nas

Pixel Technology Sp. z o.o jest Polską rozwijającą się firmą, która wdraża rozwiązania IT w branży medycznej.

Zatrudniamy ponad 80 pracowników, działamy na międzynarodowym rynku od wielu lat.