Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz: https://ingtechpoland.com/assets/files/Informacja_dla_kandydatow.pdf

Administrator Baz Danych MS SQL

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Wełnowiec

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie serwisu

  • Spotkania

  • Automatyzacje

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w administrowaniu aplikacjami i relacyjnymi bazami danych,

  • Jesteś osobą komunikatywną

  • Posiadasz praktyczne doświadczenie administracyjne w technologii MS SQL Server oraz Windows Server

  • Analiza i kompleksowe rozwiązywanie problemów nie stanowi dla Ciebie trudności

  • Posiadasz znajomość definiowania zapytań T-SQL umożliwiającą sprawne wykonywanie zadań administracyjnych

  • Jesteś osobą zorientowaną na cel i potrafisz dostarczać wysokiej jakości wyniki

Mile widziane

  • Znajomość mechanizmów optymalizacji, równoważenia obciążenia oraz mechanizmów zapewniających wysoką dostępność baz danych

  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów informatycznych

  • Doświadczenie z narzędziami opartymi o procesy Workflow

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania tożsamością i dostępem użytkowników

  • Język angielski min. B1

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój,

  • Certyfikacje i transfer wiedzy

  • Najnowsze technologie

  • Międzynarodowe projekty

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Tak się u nas pracuje

Informacje o Zespole:

Będziesz częścią zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie globalnego narzędzia do zarządzania rolami i autoryzacjami użytkowników do szeregu systemów i aplikacji na poziomie grupy ING na świecie. Technologie z którymi będziesz miał styczność to przede wszystkich Windows Server, Active Directory, a także MSSQL czy Azure . Squad posiada konkretne cele, które będzie realizował, aby wdrażać i utrzymywać obecnie istniejące procesy związane z obszarem Identity and Access Management w ramach zarządzanej aplikacji. W ramach DevOpsu będą do wykonania zarówno zadania związane z implementacją i utrzymywaniem narzędzi, jak również wspieranie organizacji podczas onboardingu do narzędzi oraz przy codziennych zadaniach operacyjnych. Jest to squad łączący cross-technologiczne zadania administracyjne i operacyjne, wykorzystujący zwinne metodyki, pracujący w obszarze Security i IAM.