Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Baz Danych MS SQL

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
    spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
    Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
    w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Numer referencyjny: pracuj/DIN/ZOI
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Instalacja, konfiguracja i codzienna administracja środowiskami bazodanowymi opartymi o MS SQL Server
    • Monitorowanie komponentów MS SQL uwzględniając optymalizację wydajności środowisk aplikacyjnych
    • Diagnozowanie codziennych incydentów i problemów wydajnościowych wpływających na działanie aplikacji biznesowych
    • Wdrażanie aktualizacji bezpieczeństwa i poprawek aplikacyjnych
    • Rozwój i doskonalenie istniejących rozwiązań DR oraz testowanie procedur odtworzeniowych
    • Codzienna współpraca i wsparcie dla zespołów Wintel, Network oraz wsparcia aplikacji

    Wymagania:

    • Min 3 letnie doświadczenie w administracji środowiskami SQL Server 2008-2017
    • Umiejętność diagnozowania problemów wydajnościowych i optymalizacja codziennych procesów
    • Dobra znajomość T-SQL, SQL Profiler
    • Doświadczenie w imporcie/exporcie danych z MS SQL w formatach CSV, XLS, XML, JSON
    • Min. 1 rok doświadczenia w pracy z co najmniej jednym z komponentów: Reporting Services, Analysis Services lub Integration Services
    • Doświadczenie w pracy z środowiskami wirtualnymi opartymi o VMware, MS Hyper-V
    • Znajomość systemów Windows Server 2008/2012 oraz usług klastrowych/HA
    • Umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność za podległe systemy/procesy

    Mile widziana znajomość:

    • doświadczenie w budowaniu środowisk wysoko dostępnych: klastrowanie / tworzenie środowisk zapasowych
    • doświadczenie pracy z banku, innych instytucjach finansowych lub firmach w sektorach regulowanych z sinym naciskiem na bezpieczeństwo i stabilność systemów oraz procesów IT
    • znajomość Oracle lub MySQL
    • doświadczenia w zaawansowanej administracji Windows Server
    • znajomość jednego z serwerów aplikacyjnych: IIS, Apache, Tomcat,  JBOSS, WebSphere, WebLogic lub Varnish
    • doświadczenie w programowaniu platform .NET
    • certyfikaty z administracji MS SQL
    Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    bottom