Oferta pracy

Administrator Baz Danych

KRUK S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL Server

  • T-SQL

Mile widziane

  • Oracle

  • PostgreSQL

  • MySQL

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie ponad 100 instancjami serwerów bazodanowych - głównie Microsoft SQL Server

  • Monitorowanie, utrzymanie wydajności i bezpieczeństwa systemów bazodanowych

  • Planowanie i wykonywanie regularnych konserwacji serwerów bazodanowych

  • Zapewnienie ciągłości działania dzięki planowaniu, utrzymywaniu i testowaniu planów DR oraz HA

  • Rozwiązywanie problemów wydajnościowych, optymalizacja wydajności baz danych i zapytań

  • Zapewnienie wsparcia w zakresie zarządzania danymi

  • Utrzymywanie systemu kontroli wersji i dokumentacji

  • Zapewnienie zgodności z umowami licencyjnymi

  • Automatyzacja pracy, tworzenie i utrzymanie narzędzi oraz mechanizmów wspomagających pracę DBA

  • Udział w międzynarodowych projektach

Nasze wymagania

  • Wiedza i doświadczenie w pracy w zakresie administracji MS SQL Server - optymalizacja wydajności i zapytań, znajomość strategii backupu i odtwarzania, bezpieczeństwa oraz rozwiązań HA\DR

  • Bardzo dobra znajomość T-SQL

  • Umiejętności analityczne oraz proaktywne podejście do zarządzania serwerami bazodanowymi

  • Angielski w stopniu umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie (poziom B2)

  • Umiejętność administracji Oracle, PostgreSQL oraz MySQL

  • Certyfikacja MCSA\MCSE z zakresu MS SQL Server

  • Certyfikacja ITIL

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę,

  • Ruchome godziny pracy (pracę możemy rozpocząć pomiędzy 6:00-11:00),

  • Możliwość pracy zdalnej - obecnie pracujemy głównie zdalnie, ze sporadycznymi wizytami w biurze we Wrocławiu (do indywidualnego ustalenia),

  • Atrakcyjne cenowo ubezpieczenia na życie dla pracownika i jego rodziny,

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna,

  • Dofinansowanie do karty multisport,

  • System kafeteryjny mybenefit.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka