Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Baz Danych PostgreSQL

SZYMANOWSKI UNITY-T SP. K.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące utrzymanie oraz rozwój infrastruktury bazodanowej (monitoring, optymalizacja serwerów, rozwiązywanie problemów).

  • Zarządzanie uprawnieniami.

  • Wsparcie techniczne zespołów programistycznych i pomoc przy optymalizacji zapytań.

  • Konfiguracja silnika PostgreSQL.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Administratora Baz Danych.

  • Wiedza o silniku PostgreSQL.

  • Wiedza z zakresu sprzętu serwerowego.

  • Znajomość systemów Linux ze szczególnym uwzględnieniem RHEL/CentOS.

  • Znajomość przynajmniej jednego skryptowego języka programowania.

Mile widziane

  • Znajomość systemów monitorowania (Zabbix, Icinga).

  • Znajomość rozwiązań wirtualizacyjnych (w szczególności Xen).

  • Znajomość środowisk bazodanowych (MySQL, Sybase, MongoDB).

To oferujemy

  • Dużą swobodę w realizacji ambitnych, długofalowych projektów

  • Możliwość rozwoju kompetencji w obszarach najnowszych technologii

  • Elastyczność czasu pracy

  • Kartę Multisport

  • Udział w projektach informatycznych o ogólnopolskiej skali

  • Współpracę w zgranym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dzień rozwoju

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa techniczna

3

Zadanie rekrutacyjne

SZYMANOWSKI UNITY-T SP. K.

Od początku, głównym celem naszego funkcjonowania jest usprawnienie pracy biznesowej Klientów poprzez wsparcie zaawansowanymi technologiami informatycznymi. Kontrahentom oferujemy kompleksowe wsparcie IT.

Duże doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych projektów pozwala nam na sprawne nadzorowanie wdrożeń, organizowanie nowej struktury informatycznej, jak również dopasowanie środowiska technologicznego do wymagań Klienta. Podczas naszych działań bardzo dużo uwagi poświęcamy użytkownikowi końcowemu.

Przewiń do profilu firmy