Oferta pracy

Administrator Baz Danych - Programista SQL

Omtech Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie bazami danych

  • Zarządzanie backupami i dbanie o bezpieczeństwo baz danych

  • Uczestniczenie w tworzeniu i code review migracji

  • Wykonywanie migracji na bazach danych

  • przygotowywanie zestawień na potrzeby klienta oraz współpracowników

  • Optymalizacja zapytań używanych w systemie

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość SQL

  • Znajomość PostreSQL

  • Analityczne myślenie

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych o rozmiarze 1TB+

  • Mile widziane:

  • Znajomość GIT

  • Znajomość metodyki SCRUM

  • Znajomość JAVA

  • Znajomość środowiska Linux

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

  • Elastyczne zatrudnienie- dowolna forma współpracy

  • Pracę w modelu hybrydowym lub w pełni zdalnym

  • Dobrą organizacja pracy (SCRUM, system ticketowy JIRA, GIT)

  • Automatyzację procesów deweloperskich w oparciu o Gitlab CI

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pakiet opieki medycznej - Enel Med

O nas

Firma Omtech jest firmą córką firmy NSS Sp.z o.o. Omtech jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań sprzętowych oraz systemów informatycznych dla rynku zabezpieczeń elektronicznych. Specjalizujemy się w systemach skupionych wokół monitoringu pojazdu z wykorzystaniem GPS oraz zabezpieczeń obiektów stałych. Realizujemy własne projekty i nie jesteśmy outsourcingiem. Firma Omtech jest firmą córką firmy NSS sp.z o.o.