Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Baz Danych

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • MS SQL

  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Praca zgodnie ze standardami SLA, monitorowanie wydajności, pojemności i bezpieczeństwa,

  • Rozwiązywanie problemów technicznych,

  • Nadzór nad instalacjami, konfigurowaniem i migracją baz danych,

  • Budowa i utrzymanie środowiska produkcyjnego i testowego,

  • Planowanie i zarządzanie tworzeniem kopii zapasowych oraz planów testowych na wypadek wystąpienia błędów systemu (przy pomocy RMAN),

  • Instalacja poprawek i aktualizacja w celu utrzymania wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość baz danych Oracle w wersji 11/12/19 od strony administracyjnej (instalacja, aktualizacja, monitoring, optymalizacja wydajności),

  • Praktyczne doświadczenie w konfiguracji i administracji Oracle Data Guard,

  • Praktyczna znajomość MS SQL,

  • Umiejętność strojenia systemów opartych na Oracle, analiza wydajności,

  • Znajomość metod tworzenia i odzyskiwania kopii zapasowych (RMAN),

  • Podstawowa znajomość Linux/Solaris,

  • Znajomość technologii ASM, OFM, RAC One Node, Oracle DP+TP,

  • Ukończona wyższa uczelnia, preferowany kierunek studiów: informatyka, elektronika,

  • Zdolność szybkiego uczenia się i wyciągania wniosków,

  • Komunikatywność, zdolność pracy w zespole,

  • Kreatywność, logiczne myślenie i samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego czytania dokumentacji,

  • Minimum trzyletni staż pracy na podobnym stanowisku,

  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność administracji baz Sybase, Postgres, MySQL oraz administracja systemem backup DELL EMC Networker lub innym systemem backupowym

To oferujemy

  • Wybór miejsca pracy: Warszawa, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Olsztyn

  • Pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi,

  • Pracę w małych zespołach, w których skład wchodzą młode, dynamiczne osoby o otwartych głowach,

  • Pakiet świadczeń socjalnych, takich jak prywatna opieka zdrowotna, karnety sportowe, ubezpieczenia grupowe i inne,

  • Zatrudnienie w oparciu o dogodny dla obu stron typ umowy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia kandydata,

  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej w jednym z naszych kameralnych biur

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia innowacyjnych projektów,

  • Zapewnienie narzędzi do pracy: laptop, telefon.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o. o. jest dostawcą i integratorem rozwiązań informatycznych obsługujących instytucje z sektora bankowego. Produkujemy i wdrażamy profesjonalne rozwiązania z zakresu outsourcingu systemów bankowych, świadczymy usługi szkoleniowe i konsultingowe, budujemy i integrujemy zarówno lokalne, jak i rozległe sieci komputerowe, dostarczamy i instalujemy sprzęt komputerowy.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Będziesz częścią zespołu odpowiedzialnego za zarządzanie bazami danych, zapewnianie wsparcia oraz przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji systemu w naszej Spółce.

Szukamy osoby, która będzie realizowała konkretne cele związane z utrzymywaniem obecnie istniejących procesów i narzędzi, wspierała organizację przy codziennych zadaniach operacyjnych, a także opracowywała instrukcje i raporty.

Miejsce pracy: Warszawa lub Wrocław lub Rzeszów (praca świadczona dla całej Spółki, ale kandydat ma możliwość wyboru miasta, z którego będzie pracował)

Rekrutacja

ETAP 1:

Aplikowanie

To Twój pierwszy krok! Znajdź interesującą Cię ofertę pracy i wypełnij formularz aplikacyjny, dołączając do niego swoje CV. Dzięki temu będziemy mogli Cię lepiej poznać.

ETAP 2:

Selekcja dokumentów

CV kandydatów są oceniane pod kątem wymagań danego stanowiska. Osoby, które w największym stopniu spełniają kryteria formalne, zapraszane są na spotkania. Zadzwonimy do Ciebie i zaproponujemy termin i miejsce spotkania.

ETAP 3:

Spotkajmy się

Zależy nam, abyśmy dopasowali się wzajemnie. Ty do nas i my do Ciebie. Na tym etapie masz okazję poznać bliżej naszą firmę, stanowisko pracy, swoje zadania. Będziesz miał szanse opowiedzieć o swoich sukcesach, umiejętnościach i doświadczeniach zawodowych. Staramy się, żeby rozmowy prowadzone były w przyjaznej, niestresującej dla kandydatów atmosferze. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

ETAP 4:

Informacja zwrotna

Wiemy, jak ważna jest informacja zwrotna, dlatego po zakończonym procesie przekazujemy ją wszystkim Kandydatom, niezależnie od tego, czy nasza decyzja jest pozytywna czy negatywna. Postaramy się, żeby nie trwało to długo, ale w razie pytań zawsze możesz napisać do nas na adres: [email protected]

ETAP 5:

Witamy w CRUZ!

Trzymaliśmy kciuki za Twój sukces! Po przyjęciu naszej oferty powitamy Cię w naszym zespole :) Otrzymasz wszystkie informacje organizacyjne oraz będziesz miał możliwość poznania nowych współpracowników, którzy postarają się, żeby początki w nowej pracy były łatwe i przyjemne.