Oferta pracy

Administrator Baz Danych

SoftSystem Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • PostgreSQL

  • MySQL

  • MS SQL

  • Unix/Linux

  • Windows Server

  • SQL

  • Perl

  • Python

  • Bash

Twój zakres obowiązków

  • dostarczanie odpowiedniego wsparcia podczas rozwoju, testowania i implementacji oraz szybkiego wsparcia systemów wypuszczonych do produkcji

  • administrowanie i utrzymywanie baz danych

  • wykazywanie się znajomością systemów operacyjnych i narzędzi administracyjnych

Nasze wymagania

  • wymagana znajomość oraz praktyka w administracji baz danych Oracle, PostgreSQL, MySQL lub MS SQL

  • znajomość administracji systemów Unix/Linux, Windows

  • dobra znajomość języka SQL

  • znajomość Perl, Python, Bash lub podobnych

  • wykształcenie wyższe na kierunkach informatyka i pochodne

To oferujemy

  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • dostęp do najnowszych technologii oprogramowania

  • szkolenia

  • przez pierwsze dwa lata możliwość podwyżki za wyniki co pół roku

  • co pół roku nagroda za wyniki

  • dofinansowanie karty MultiSport lub Karty Medycznej

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • doskonalenie języka angielskiego w ramach bezpłatnych zajęć

  • przyjazną atmosferę

SoftSystem Sp. z o.o.

Jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku europejskim zajmującą się tworzeniem i obsługą laboratoryjnych systemów informatycznych oraz usług integracyjnych dla placówek medycznych działających głównie na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy