Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1387 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator baz danych SQL Server

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3773132"

    Dla naszego Klienta z Wrocławia, poszukujemy kandydatów na stanowisko Administratora SQL Server.

    Miejsce pracy: Wrocław
    WR 001

    Obowiązki:

    • monitorowanie procesów ETL w bazach danych klientów
    • optymalizacja baz i i hurtowni danych pod kątem wydajności
    • administracja bazami danych oraz serwerami na których są one zainstalowane
    • administracja środowiskami raportującymi (Microstrategy i inne)
    • wdrażanie na środowiska produkcyjne zmian stworzonych przez Developerów
    • analizy danych w hurtowniach danych pod kątem jakości danych

    Wymagania:

    • samodzielność i dokładność
    • doświadczenie w pracy z bazą danych SQL Server
    • znajomość SQL, T-SQL, SSIS
    • podstawy programowania (JAVA, VB)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Mile widziane:

    • znajomość innych baz danych (Oracle, PostgreSQL, DB2, Teradata)
    • znajomość narzędzi ETL (Informatica, AbInitio, OWB)
    • znajomość narzędzi raportująch (SAP BO, Microstrategy, Cognos)
    • znajomość kostek OLAPowych i MDX
    • administracja w środowiskach Windows i Unix/Linux

    Oferujemy:

    • stabilne warunki współpracy i atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju w obszarze Business Intelligence
    • pakiet benefitów
    • profesjonalizm w świetnej, rodzinnej atmosferze!
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. [email protected]
    Zapraszamy na naszą stronę www.antal.pl

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Antal International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Antal International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”