Oferta pracy

Malow Sp. z o.o.

Administrator baz danych

Malow Sp. z o.o.O firmie

  • Suwałki

    Suwałki, podlaskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 12 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i optymalizowanie zapytań baz danych w oparciu o MS SQL

  • wsparcie w bieżącej administracji systemów BI

  • analiza oraz przygotowywanie danych na potrzeby Biznesu i IT m.in. do systemów raportowania BI i bieżącej administracji procesów ERP

  • tworzenie dokumentacji użytkowej i projektowej

Nasze wymagania

  • minimum 2-letniego doświadczenia z MS SQL Server

  • znajomości języka T- SQL

  • praktycznej znajomości technologii Microsoft: SQL Server, Analysis Services, Integration Services, Pakietu Office (Excel)

  • umiejętności rozumienia Biznesu w opracowaniu rozwiązań

  • analitycznego myślenia

  • inicjatywy oraz bardzo dobrej organizacji pracy

  • samodzielności w rozwiązywaniu problemów

  • umiejętność programowania w C# będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • interesującą, dającą satysfakcję pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,

  • możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy,

  • udział w wielu innowacyjnych projektach,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji,

  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych, w tym dofinansowanie kart Multi Sport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

"Malow” Spółka z o.o. w Suwałkach poszukuje kandydatów na stanowisko:Administrator baz danych

Przewiń do profilu firmy