Oferta pracy

Administrator baz danych - systemów IT

Lobo

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator baz danych / systemów IT

Technologie u pracodawcy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu systemów IT,

  • Automatyzacja i optymalizacja procesów, wdrażanie nowych rozwiązań,

  • Utrzymanie środowiska bazodanowego,

  • Backup & Restore,

  • Wsparcie dla administratorów systemów,

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość OS Linux,

  • Znajomość zagadnień bazy danych , zapytania SQL,

  • Znajomość zagadnień sieci, systemy operacyjne,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe z obszaru IT lub w trakcie studiów,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Pracodawca oferuje

  • Praca w firmie będącej liderem w dziedzinie tworzenie oprogramowania dla bankowości,

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o UoP,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych,

  • Wsparcie w rozwoju zawodowym.

Lobo

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik

Przewiń do profilu firmy