Logo Pracuj.pl

Administrator Baz Danych

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Polkomtel Sp. z o.o.

Puławska 466

Ursynów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PostgreSQL

  • SQL

  • T-SQL

  • MS SQL Server

Mile widziane

  • PowerShell

  • Windows Server

  • Linux

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, konfiguracja, administracja bazami danych MS SQL i/lub PostgreSQL;
  • Monitorowanie efektywności działania baz danych, tuning;
  • Wykonywanie kopii i przywracanie danych;
  • Rozwój skryptów i narzędzi monitorujących;
  • Rozwiązywanie problemów z zakresu baz danych MS SQL i/lub PostgreSQL;
  • Utrzymanie ciągłości pracy systemów baz danych;
  • Opracowanie, kontrola i wdrażanie procedur bezpieczeństwa w zakresie baz danych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, lub pokrewne;
  • Doświadczenie w administracji bazami danych MS SQL i/lub PostgreSQL;
  • Bardzo dobrej znajomości relacyjnych baz danych MS SQL i/lub PostgreSQL;
  • Znajomość SQL, oraz podstawowej T – SQL;
  • Znajomość zagadnień z zakresu sieci i systemów operacyjnych Microsoft oraz Linux;
  • Znajomość pisania i wdrażania skryptów SQL, PowerShell,;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej;
  • Innowacyjność i kreatywność przy wdrażaniu nowych rozwiązań;
  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej.

  • Znajomość rozwiązań HA/DR;
  • Podstawy administrowania serwerami Windows i Linux;
  • Znajomość nierelacyjnych baz danych (Redis, MongoDB, Cassandra).

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • scrum

Skład zespołu

  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • zarządzanie długiem technologicznym
  • środowiska testowe
  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • firma wspiera projekty open source
  • konferencje w Polsce
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy;
  • Wsparcie w rozwoju kompetencji;
  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie;
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne

Administrator Baz Danych, Puławska 466, Ursynów, Warszawa