Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Baz Danych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dostarczamy nowoczesne i skuteczne narzędzia informatyczne dedykowane administracji skarbowej, Służbie Celnej i kontroli skarbowej. Bądź ich współautorem!
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres zadań:

    • Instalacja, konfiguracja oraz administracja bazami danych DB2 (LUW), MS SQL, Oracle,
    • Monitorowanie efektywności działania baz danych
    • Rozwój i wdrażanie skryptów SQL oraz narzędzi do monitoringu i automatyzacji
    • Praca z najnowszymi technologiami, udział w dużych projektach
    • Opracowanie rozwiązań usprawniających administrację i działanie systemu
    • Przygotowywanie zmian w konfiguracji infrastruktury teleinformatycznej i ich dokumentacja
    • Współpraca z innymi zespołami projektowymi podczas wdrażania nowych rozwiązań oraz przejmowania systemów do utrzymania
    • Monitorowanie oraz raportowanie pojemności i ciągłości usług IT
    • Tworzenie procedur eksploatacyjnych (operacyjnych) i instrukcji technicznych

    Profil idealnego kandydata:

    • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
    • Minimum 3 letnie doświadczenie w administracji bazami danych DB2/Oracle/ MS SQL EE (SSIS,SSAS,SSRS)
    • Znajomość narzędzi do backupu, np. TSM oraz monitorowania np. Nagios
    • Praktyczna znajomość zagadnień High Availability, replikacji danych, deduplikacji danych, snapshotów, Disaster Ricovery
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
    • Dobra znajomość systemów operacyjnych Unix i Linux
    • Znajomość środowiska Hadoop
    • Umiejętność tworzenia skryptów
    • Sprawne posługiwanie się językiem SQL PL
    • Umiejętność analitycznego myślenia  i dobrej organizacji czasu pracy
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    świetna atmosfera
    atrakcyjne wynagrodzenie
    kawa i herbata
    parking dla rowerów

    biuro w centrum Warszawy
    doświadczony zespół
    prywatna opieka medyczna
    ciekawe projekty

    Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku proszone są o przesyłanie CV drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Stosownie do art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chmielna 85/87, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji”