Administrator Baz Danych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-21
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2019-05-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ADMINISTRATOR BAZ DANYCH
    Warszawa
    Nr Ref. ABD/01/2019

    BNP Paribas Cardif to stabilna firma ubezpieczeniowa, wchodząca w skład międzynarodowej grupy BNP Paribas – jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Innowacyjne podejście do ubezpieczeń zaowocowało powstaniem nowej dziedziny – bancassurance, której jesteśmy twórcą i znaczącym graczem. Na polskim rynku istniejemy od 1998 roku, oferując m.in. ubezpieczenia kredytobiorców oraz szeroką gamę innych ubezpieczeń.

    Opis stanowiska:

    • Utrzymanie baz danych Oracle, Microsoft SQL
    • Nadzorowanie i koordynowanie procesów technicznych w zakresie dostępu do danych, transportu danych, składowania danych
    • Zapewnienie ciągłości działania warstwy danych
    • Zapewnienie bezpieczeństwa, integralności i spójności danych
    • Zarządzanie procesami zasilania warstwy danych
    • Strojenie wydajności serwerów, baz danych
    • Zarządzanie procesami kopii zapasowych i ich odtwarzania (kontrola wykonania, kontrola odtworzeń)
    • Opracowywanie standardów i procesów zarządzania danymi
    • Czynne uczestnictwo w komitetach Data Governance (integralności, spójności, jakości danych)
    • Zarządzanie aktualizacjami i wydaniami – warstwa danych
    • Współpraca z biurem projektów w zakresie wdrażania nowych rozwiązań
    • Wykonywanie innych zadań z obszaru IT zleconych przez przełożonego

    Wymagania:

    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, fizyka)
    • Doświadczenie w administrowaniu bazami danych Oracle na platformie Red Hat lub Linux Enterprise
    • Znajomość technologii Oracle
    • Znajomość języka PL/SQL, SQL
    • Umiejętność optymalizacji wydajności zapytań, procedur i funkcji PL/SQL
    • Mile widziana doświadczenie w administrowaniu baz danych Microsoft SQL
    • Mile widziane doświadczenie DevOps dla rozwiązań opartych o język programowania PL/SQL i SQL
    • Nastawienia na realizację zadań
    • Umiejętności analityczne
    • Otwartość na kontakt z biznesem
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu/rozwoju systemów dla branży ubezpieczeniowej

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, a jednocześnie dynamicznie rozwijającej się
    • Atrakcyjna lokalizacja biura (Pl. Piłsudskiego)
    • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty sportowej, dofinansowanie wypoczynku letniego)
    • Owoce w biurze
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, m.in. poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz Aplikuj.