Logo Pracuj.pl

Administrator baz danych

emagine sp. z o.oO firmie

140,00–170,00
netto (+ VAT) / godz.
  • Siedziba firmy
    Warszawa, mazowieckie
  • Miejsce pracy
    Cała Polska (praca zdalna)
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

emagine sp. z o.o

Domaniewska 39A

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • PostgreSQL

  • Microsoft SQL Server

O projekcie

Projekt realizowany dla firmy ubezpieczeniowej.

Praca zdalnie / Warszawa

Kontrakt b2b widełki 140 -170 pln netto +vat/h

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie, Administrowanie, migracja baz danych Oracle, PostgreSQL, MsSQL, zgodnie z wymaganiami i standardami technologicznymi firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w obszarze utrzymanie, administrowania, migracji baz danych Oracle, PostgreSQL, MsSQL
  • Praktycznej znajomości języka angielskiego (komunikacja w jęz. angielskim ustna i pisemna), poziom B2/C1
  • Doświadczenia w współpracy z programistami oraz analitykami w zakresie testów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karty Multisport.
  • Okolicznościowe, firmowe spotkania integracyjne.
  • Program rekomendacji.
  • Stały kontakt z rekruterem w trakcie trwania procesu oraz feedback niezależnie od wyniku rekrutacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w modelu B2B uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Aplikacja mobilna – łatwe raportowanie czasu pracy, szybki dostęp do nowych ofert.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin

emagine is a reputable IT and business consultancy established in 1986, with its headquarters in Denmark and multiple departments in various countries including Poland, Sweden, Norway, France, the UK, Germany, the Netherlands, and India. We offer high-end consulting services, including Nearshoring as a Service, Team extension, and Managed Services, through our extensive network of experts. We are currently looking for talented individuals to join our team in various open positions. Let's stay in touch and explore the opportunities together.

Administrator baz danych, Domaniewska 39A, Mokotów, Warszawa