Administrator Bezpieczeństwa Informacji

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.06.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 29.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    At thyssenkrupp we have more than 155,000 employees in nearly 80 countries and annual sales of €43 billion. We are active in automotive engineering, logistics, plant technology, steel production, elevator manufacturing and much more. We work in large and small businesses all around the world – but we always work together. We have over 200 years of experience in industry and the latest cutting-edge technology. We have a position that's right for you, that piques your interest, and that puts your skills to the test.

    thyssenkrupp Group Services Gdańsk, Location Gdańsk

    Zadania i obowiązki:

    • opracowanie i wdrożenie Polityki Bezpieczeństwa Ochrony Danych Osobowych
    • nadzór nad zagadnieniami ochrony danych osobowych w Spółce w tym przygotowanie i realizacja zadań wynikających z RODO
    • szkolenie pracowników z zakresu ochrony danych osobowych w tym RODO
    • prowadzenie i aktualizowanie rejestru zbiorów danych osobowych w Spółce oraz pracowników i innych podmiotów upoważnionych do przetwarzania danych osobowych
    • aktualizowanie i identyfikowanie potrzeb, Polityki Bezpieczeństwa Danych Osobowych w Spółce
    • opiniowanie umów, porozumień oraz innych materiałów czy dokumentów w tym procedur w zakresie aspektów ochrony danych osobowych
    • nadzorowanie technicznych elementów sytemu ochrony danych osobowych

    Twój Profil:

    • wykształcenie wyższe prawnicze
    • szeroka wiedza w zakresie ochrony danych osobowych w tym RODO, poparta przebytymi studiami, kursami, szkoleniami
    • doświadczenie w pracy jako ABI lub doradztwie w tym zakresie
    • wiedza i doświadczenie w obszarze udostępniania informacji publicznej
    • umiejętność formułowania pism urzędowych
    • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, argumentacji
    • bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz wysokie umiejętności interpersonalne
    • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu

    Oferujemy Tobie:

    • Umowę o pracę na część etatu
    • Atrakcyjne warunki pracy oraz benefity: karty sportowe (MultiSport & CityFit), wsparcie finansowe inicjatyw kulturalnych i sportowych, prywatna opieka medyczna Lux Med, premia roczna, pakiet relokacyjny.
    • Programy rozwoju talentów między innymi: lekcje jęz. niemieckiego, Program Rozwojowy „High Potential”, Leadership Program, Leadership Academy.
    • Międzynarodowe środowisko oraz przyjazną atmosferę pracy: imprezy firmowe (Summer Party, Christmas Party), wyjścia integracyjne zespołów, „Dzień z owocami”, elastyczny czas pracy.

    Kontakt

    thyssenkrupp Group Services Gdańsk Sp. z o.o.

    Human Resources Department

    al.Grunwaldzka 472 D, 80-309 Gdańsk

    Telephone: +48 58 783 60 00

    Email: career.pl@thyssenkrupp.com

    We value diversity and therefore welcome all applications, irrespective of gender, nationality, ethnic and social background, religion and beliefs, disability, age, or sexual orientation and identity.