Oferta pracy

Administrator Bezpieczeństwa IT

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.O firmie

  • Rozalii 1, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Rozalii 1

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Windows Server

  • MacOS

  • sieci LAN

  • protokoły TCP/IP

Mile widziane

  • systemy bezpieczeństwa teleinformatycznego (SIEM, IDS/IPS, NAC, EDR, DLP);

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca analiza zdarzeń w systemach IT i zarządzanie oraz rejestrowanie incydentów w obszarze bezpieczeństwa;

  • opracowywanie, wdrażanie i utrzymywanie procesów bezpieczeństwa (np. zarządzanie dostępem i dostępem kont uprzywilejowanych, podatnościami, testami bezpieczeństwa) oraz mechanizmów kontrolnych bezpieczeństwa;

  • monitorowanie dostępnych informacji w kontekście możliwych zagrożeń w obszarze bezpieczeństwa;

  • przygotowywanie technicznych koncepcji rozwiązań i ich wdrażanie w zakresie kompleksowego bezpieczeństwa systemów biznesowych, sieci oraz infrastruktury IT;

  • stały nadzór i rozwój obecnego systemu SIEM, GRC oraz Antivirus/EDR;

  • przygotowywanie testów penetracyjnych;

  • skanowanie infrastruktury pod kątem identyfikacji podatności na ataki wraz z oceną zidentyfikowanych podatności;

  • współtworzenie SOC (Security Operations Center) w strukturze organizacji.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość systemów i procedur związanych z bezpieczeństwem informatycznym;

  • znajomość administracji systemów Windows,Linux, MacOS;

  • znajomość topologii, urządzeń i technologii sieciowych (w szczególności sieci LAN oraz rodzina protokołówTCP/IP);

  • znajomość dowolnego języka programowania;

  • znajomość zasad działania złośliwego oprogramowania oraz metod wykrywania/przeciwdziałania;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej;

  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych problemów; umiejętność pracy pod presją czasu oraz samodzielność w działaniu.

  • doświadczenie w pracy w Security Operations Center;

  • doświadczenie w zarządzaniu systemami bezpieczeństwa teleinformatycznego (SIEM, IDS/IPS, NAC, EDR, DLP);

  • certyfikat potwierdzający wiedzę z zakresu przeprowadzania testów penetracyjnych (OSCP/CEH).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • wypożyczalnia rowerów

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa