Oferta pracy

Administrator Bezpieczeństwa IT

ProService Finteco Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Unix

  • Linux

  • Windows Server

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Administrator Bezpieczeństwa IT w ProService Finteco zajmuje się rozwojem i obsługą mechanizmów bezpieczeństwa w złożonym środowisku IT, które przetwarza setki tysięcy transakcji finansowych dziennie. Obowiązki obejmują miedzy innymi projektowanie i wdrażanie zmian w konfiguracji zabezpieczeń, zapewnienie ciągłości działania kluczowych systemów i zapewnienie bezpieczeństwa danych zgodnie z wdrożonymi w ProService Finteco procedurami.

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu mechanizmów bezpieczeństwa

  • Administrowanie systemami Linux, Unix, Windows na poziomie pozwalającym na analizę konfiguracji pod kątem bezpieczeństwa

  • Znajomość zasad działania sieci, protokołów i usług sieciowych pozwalająca na analizę zagrożeń sieciowych

  • Umiejętność analizy ryzyk, zagrożeń, podatności i zdarzeń (m.in. przy wykorzystaniu języków skryptowych i wyrażeń regularnych)

  • Rozwiązywanie oraz analizowanie złożonych problemów z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego

Mile widziane

  • Doświadczenie z rozwiązaniami analizy i korelacji logów klasy SIEM/SOAR,

  • Doświadczenie w pracy w SOC (minimum L2),

  • Doświadczenie we wdrażaniu i używaniu narzędzi bezpieczeństwa (SIEM, EDR, DLP, skaner podatności) w instytucjach regulowanych (w roli PM lub specjalisty)

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu penetracyjnych testów bezpieczeństwa

  • Doświadczenie w pełnieniu roli doradczej z zakresu bezpieczeństwa (na poziomie procesów lub projektów)

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów zarządzania tożsamością i dostępem uprzywilejowanym

  • Certyfikat branżowy z obszaru CyberSecurity, np. CEH, Comptia Security+, CCNA/CCNP

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • scrum
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ProService Finteco Sp. z o.o.

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy