Oferta pracy

Administrator Bezpieczeństwa Systemów IT

Asseco Poland S.A.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Wzmacniamy zespół w zakresie rozwoju kompetencji wyznaczania i wdrażania standardów bezpieczeństwa outsourcingu usług finansowych.

Masz już doświadczenie we wdrażaniu i administrowaniu rozwiązaniami w obszarze bezpieczeństwa systemów? Chcesz kontynuować lub rozwijać swoje umiejętności przy systemach dla bankowości, z której na co dzień korzystają miliony użytkowników?

Jeśli tak – aplikuj i dowiedz się więcej.

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i utrzymywanie standardów i wymagań bezpieczeństwa dla środowiska IT, w tym wsparciem dla działów IT w zakresie ich wdrażania

  • Bezpośrednie zaangażowanie w realizację procesów zakupowych, wdrożeniowych i konfiguracyjnych komponentów środowiska IT oraz architektury sieciowej

  • Rekomendowanie i wdrażanie systemów bezpieczeństwa dla środowiska IT oraz organizacją procesu obsługi alertów w tych systemach

  • Rozwój oraz utrzymanie procesu analizy zdarzeń oraz obsługi incydentów bezpieczeństwa w oparciu o system klasy SIEM

  • Monitorowanie nowych zagrożeń dla środowiska IT i proponowaniem rozwiązań organizacyjnych, systemowych czy konfiguracyjnych celem ograniczania ryzyka

  • Udział w projektach oraz wsparcie dla innych komórek Asseco w zakresie swoich kompetencji

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Administrator / Architekt Bezpieczeństwa Systemów IT lub podobne

  • Doświadczenie w opracowywaniu oraz utrzymywaniu aktualności standardów i wymagań bezpieczeństwa środowiska IT

  • Umiejętność wdrażania i administrowania systemami bezpieczeństwa, w tym systemem klasy SIEM

  • Doświadczenie przy rozwijaniu oraz utrzymywaniu procesu analizy zdarzeń oraz obsługi incydentów w oparciu o system klasy SIEM

  • Umiejętność kreatywnego podejścia do realizacji wdrażanych rozwiązań i otwartość na wyzwania

  • Dokładność, rzetelność i zaangażowanie w realizowane zadania

Mile widziane

Doświadczenie w audytach i testach rozwiązań IT

Certyfikaty potwierdzające posiadane kompetencje (np. CISSP)

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy

A ponadto doskonale sprawdzisz się w tej roli jeżeli cenisz sobie:

  • Kreatywność, Komunikatywność i Samodzielność – odpowiadać będziesz za realizację programu rozwoju standardów bezpieczeństwa i wdrażania rozwiązań bezpieczeństwa w środowisku IT, w złożonej organizacji i w ambitnym reżimie czasowym, mając duży wpływ na wdrażane rozwiązania

  • Zaangażowanie i ukierunkowanie na cele – odpowiednie zaangażowanie i chęć kreowania lepszej rzeczywistości jest podstawą sukcesu w tym projekcie

  • Pasje i otwartość na ludzi – trafisz do ambitnego i otwartego zespołu i tego również oczekujemy od Ciebie :)