Logo Pracuj.pl

Administrator Bezpieczeństwa Teleinformatycznego

Asseco Poland S.A.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • Cybersecurity

O projekcie

W związku z dynamicznym rozwojem obszaru usług outsourcingowych oferowanych przez Asseco, szukamy do naszego Zespołu Bezpieczeństwa osoby doświadczonej we wdrażaniu bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz współpracy z działami IT w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Dołącz do Nas, jeśli chcesz dzielić się swoją wiedzą, brać udział we wdrażaniu najlepszych standardów bezpieczeństwa, a przy okazji rozwijać swoje kompetencje w stabilnej firmie, realizującej największe projekty IT na rynku.

Praca 100% zdalna lub hybrydowa z naszego biura w: Warszawie, Bydgoszczy, Wrocławiu, Rzeszowie – Ty decydujesz!

Rekrutacja prowadzona online ( rozmowa telefoniczna + 1 spotkanie).

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie standardów bezpieczeństwa dla środowiska teleinformatycznego, w tym wsparcie dla działów IT w zakresie ich wdrażania.
  • Rekomendowanie i wdrażanie systemów bezpieczeństwa dla środowiska teleinformatycznego oraz organizacja procesu obsługi zdarzeń w tych systemach.
  • Monitorowanie nowych zagrożeń i rekomendowanie rozwiązań organizacyjnych, systemowych czy konfiguracyjnych.
  • Obsługa zgłoszeń od klientów oraz wsparcie członków zespołu w realizacji zadań z obszaru bezpieczeństwa informacji i ciągłości działania.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Doświadczenie we wdrażaniu standardów dotyczących obszaru bezpieczeństwa teleinformatycznego.
  • Umiejętność formułowania wymagań wobec architektury i konfiguracji systemów technicznych w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego.
  • Doświadczenie w obszarach cyberbezpieczeństwa infrastruktury IT.
  • Umiejętność wdrażania i administrowania systemami bezpieczeństwa.
  • Wiedza w zakresie utrzymywania procesu analizy zdarzeń, podatności oraz ocena ryzyka incydentów bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego.

Mile widziane

  • Wiedza oraz praktyczne doświadczenie z zakresu administrowania rozwiązaniami bezpieczeństwa dla usług chmurowych.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Szkolenia
  • Kursy językowe
  • Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy Plan Emerytalny
  • Spotkania integracyjne
  • Drużyna Active Team
  • Praca w największej spółce IT

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Złożenie aplikacji

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie online

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Administrator Bezpieczeństwa Teleinformatycznego, wielkopolskie