Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator biura

Wiesław SokołowskiO firmie

Wiesław Sokołowski

Zwierzyniecka 25A

Białystok

Firma usługowo-handlowa z branży budowlanej zatrudni osobę na stanowisko

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • Obsługa klientów
  • Kosztorysowanie i przygotowanie zamówień
  • Koordynacja dostaw

OCZEKIWANIA:

  • Aktywność, zaangażowanie i kreatywność
  • Umiejętność dobrej organizacji własnej pracy
  • Biegłość w pracy na komputerze
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

OFERUJEMY:

  • Stała część wynagrodzenia
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Praca pn-pt w godzinach 9-17
  • Nowoczesne biuro

Pracując w naszym zespole zdobędziesz wiedzę i doświadczenie, które uzupełnią Twoje dotychczasowe umiejętności. Bezpłatny cykl szkoleń przygotuje Cię do sukcesów zawodowych. W naszej firmie to nie Ty czekasz na pieniądze, a pieniądze czekają na Ciebie. Nigdy nie spóźniamy się z wypłatami. Jesteśmy jedną z najstarszych firm w branży okiennej w Białymstoku. Naszym pierwszym klientom montowaliśmy okna już 25 lat temu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Więcej informacji na naszej stronie oknaidrzwi.eu w zakładce: o firmie/dołącz do nas

Ogłoszenie archiwalne