Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator biura

Wiesław Sokołowski

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Zwierzyniecka 25A

Mickiewicza

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów

  • Kosztorysowanie i przygotowanie zamówień

  • Koordynacja dostaw

Nasze wymagania

  • Aktywność, zaangażowanie i kreatywność

  • Umiejętność dobrej organizacji własnej pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Biegłość w pracy na komputerze

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

To oferujemy

  • Stała część wynagrodzenia

  • Atrakcyjny system premiowania

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej

  • Praca pn-pt w godzinach 9-17

  • Nowoczesne biuro

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

Więcej informacji na naszej stronie oknaidrzwi.eu w zakładce: o firmie/dołącz do nas

Pracując w naszym zespole zdobędziesz wiedzę i doświadczenie, które uzupełnią Twoje dotychczasowe umiejętności. Bezpłatny cykl szkoleń przygotuje Cię do sukcesów zawodowych. W naszej firmie to nie Ty czekasz na pieniądze, a pieniądze czekają na Ciebie. Nigdy nie spóźniamy się z wypłatami. Jesteśmy jedną z najstarszych firm w branży okiennej w Białymstoku. Naszym pierwszym klientom montowaliśmy okna już 26 lat temu!

Przewiń do profilu firmy