Administrator Biura

Vorwerk Polska Sp. z o.o. Sp. K.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie pracy biura;

  • bieżąca obsługa administracyjna;

  • prowadzenie korespondencji biura;

  • przygotowanie od strony organizacyjnej spotkań struktur handlowych;

  • przygotowywanie danych na potrzeby bieżących sprawozdań i planowanych działań biura;

  • prowadzenie sprzedaży asortymentu dostępnego w biurach;

  • zarządzanie magazynem produktów;

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie;

  • doświadczenie w pracach administracyjno-biurowych, doświadczenie na stanowisku recepcjonistki/sekretarki będzie dodatkowym atutem;

  • profesjonalizm, wysoki poziom kultury osobistej, komunikatywność;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • zaangażowanie i samodzielność;

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, poczty elektronicznej oraz sprzętu biurowego;

  • umiejętność ustalania priorytetów, dbałość o terminowość i jakość wykonywanych zadań;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Dofinansowanie do sportu i kultury

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wdrożenie do przyszłych zadań

  • Przyjazna atmosfera wraz z integracją :)

  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

Jesteśmy spółką sprzedażową działającą w Grupie Vorwerk – dużej, międzynarodowej firmie zajmującej się sprzedażą innowacyjnych produktów o wysokiej jakości, m.in. urządzeń Thermomix®, odkurzaczy Kobold czy kosmetyków Jafra, w ponad 70 krajach.

Działalność firmy Vorwerk wiąże się z bogatą, 130 letnią historią. Vorwerk Polska działa od 1994 roku, odnosząc przez ostatnie 25 lat kolejne sukcesy. Flagowym produktem Vorwerk Polska jest urządzenie Thermomix®, które ułatwia przygotowywanie zdrowych i smacznych posiłków.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje