Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Biura

TYRENS POLSKA sp. z o.o.O firmie

TYRENS POLSKA sp. z o.o.

Księdza Józefa Tischnera 8

Kraków

Tyrens - Tworzymy lepsze społeczeństwa

Tyréns jest jedną z wiodących szwedzkich firm konsultingowych w sektorze rozwoju obszarów zurbanizowanych i zamiejskich. We współpracy z klientami i partnerami tworzymy rozwiązania wspierające zrównoważony rozwoj miast i infrastruktury. Tyréns jest własnością Fundacji Svena Tyrensa, której głównym celem jest działalność na rzecz rozwoju społeczeństwa poprzez wprowadzanie innowacyjnych i przyjaznych środowisku rozwiązań technologicznych. Fundacja sponsoruje wiele projektów projektów Research and development w obrębie krajów będących rynkami Grupy Tyrens, tj. Szwecji, Wielkiej Brytanii, Danii, Litwy i Estonii. W obszarze działalności badawczo-rozwojowej Tyrens ściśle współpracuje z uniwersytetami oraz innymi instytutami badawczymi.

Obecnie, w związku z rozwojem na terenie Polski , do naszego nowego biura w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko Administrator Biura.

Zakres obowiązków:

  • realizacja różnorodnych zadań administracyjnych oraz kadrowych, w tym zadań poufnych dla Zarządu spółki,
  • koordynacja i realizacja zadań związanych z utrzymaniem sprawnie funkcjonującego biura firmy,
  • zarządzanie korespondencją i nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów oraz merytoryczna weryfikacja dokumentów,
  • współpraca z innymi pracownikami oraz dostawcami usług tj. biura podróży, biuro rachunkowe, firmy sprzątające, firmy kurierskie,
  • organizacja podróży służbowych i wydarzeń firmowych,
  • koordynacja spotkań (nadzór nad kalendarzem, umawianie terminów, obsługa spotkań),
  • nadzór i prowadzenie zakupów materiałów niezbędnych do funkcjonowania biura,
  • sporządzanie raportów wydatków Zarządu, uzgadnianie wyciągów z karty kredytowej, przekazywanie informacji rozliczeniowych,
  • wsparcie w realizacji zadań bieżących wskazanych przez Zarząd,
  • w początkowym okresie zatrudnienia udział w urządzaniu i organizowaniu biura,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania:

  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy o podobnym charakterze w międzynarodowej firmie,
  • znajomość przepisów prawa pracy,
  • znajomość pakietu MS Office (w tym m.in. Word, Excel, Power Point, Outlook, Teams),
  • umiejętność ustalania priorytetów, organizacji pracy własnej i koordynacji zadań,
  • skrupulatność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista, inicjatywa i zaangażowanie,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne oraz pracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie) – warunek konieczny, znajomość języka szwedzkiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilną pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy,
  • nowoczesne biuro, przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu,
  • pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną

Jesteśmy pracodawcą oferującym równe szanse i nie dyskryminujemy żadnego pracownika ani osoby ubiegającej się o pracę ze względu na rasę, kolor skóry, płeć, wiek, pochodzenie narodowe, religię, orientację seksualną, tożsamość płciową lub niepełnosprawność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne