Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Biura

Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w PolsceO firmie

Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w Polsce

Aleje Jerozolimskie 136

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie administracyne i techniczne oddziału

  • przedkładanie dokumentów do podpisu

  • przygotowywanie, koordynowanie i rejestracja dokumentacji

  • przygotowywanie raportów i aktualizacji

  • obsługa połączeń przychodzących

  • bieżące zarządzanie biurem

Nasze wymagania

  • umiejętność planowania i organizacji pracy

  • umiejętność podejmowania decyzji o rozwiązywania problemów

  • precyzyjność

  • umiejętności komunikacyjne

  • dobra znajomość pakietu MS Office: MS Word, MS Excel, Outlook

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • miejsce pracy: Warszawa

  • umowę o pracę

  • ciekawą i dynamiczną pracę w stabilnej i rozwijającej się spółce

  • przyjazny personel i dobre warunki pracy

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy (kartę MultiSport i opiekę zdrowotną)

Balcia Insurance SE jest międzynarodową firmą z 25-letnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. Firma działa na rynku europejskim, mając swoje oddziały w Polsce, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii oraz na Litwie.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli cechujesz się kompetencją i zdeterminowaniem, chcesz osiągać ambitne cele biznesowe poprzez wdrażanie swoich pomysłów w dynamicznym środowisku oraz mieć satysfakcję z wykonanej pracy – szukamy właśnie Ciebie.