Oferta pracy

Administrator budynków

Mera-Pnefal SAO firmie

  • Bysławska 82, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mera-Pnefal SA

Bysławska 82

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór, koordynacja i współpraca z firmami świadczących usługi serwisowe na rzecz nieruchomości w ramach kompleksu obiektów biurowych, produkcyjnych, handlowych, magazynowych,

  • Bieżące kontrole stanu technicznego nieruchomości,

  • Pozyskiwanie usługodawców, nadzór oraz odbiory zleconych prac,

  • Organizowanie bieżących napraw i konserwacji,

  • Bieżące utrzymanie obiektów zgodnie w wymogami prawa budowlanego,

  • Organizacja i nadzór nad usuwaniem awarii,

  • Kierowanie pracą własnego zespołu technicznego (5 osób),

  • Prowadzenie postępowań przed urzędami,

  • Rozliczanie mediów,

  • Współpraca z najemcami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, minimum średnie,

  • Doświadczenie kierunkowe,

  • Gospodarność,

  • Operatywność

  • Zdolności interpersonalne.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Stałe godziny pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Praca stacjonarna Warszawa–Wawer.