KLAUZULA INFORMACYJNA 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Wolska Żelazna Brama” z siedzibą przy ul. Krochmalnej 32, 00-864 Warszawa; 2. W sprawach prawidłowości przetwarzania danych osobowych, można skontaktować się Administratorem danych za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected]; 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz wybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę z SBM „Wolska Żelazna Brama”; 4. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz Pani/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych; 5. Podanie danych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest obowiązkowe, pozostałe dane przetwarzamy za Pani/Pana zgodą na przetwarzanie, która jest dobrowolna, ale konieczna dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji; 6. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym; 7. Dane przechowywane będą do momentu zakończenia postępowania rekrutacyjnego; 8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie; 9. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 10. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator budynku

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Wolska Żelazna Brama"

  • Krochmalna 32, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Krochmalna 32

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie właściwego stanu sanitarno-porządkowego budynków i ich otoczenia,

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania firm zewnętrznych oraz innych służb obsługujących budynki,

  • kontrola użytkowania lokali mieszkalnych, gospodarczych i części wspólnych zgodnie z ich przeznaczeniem,

  • prowadzenie dokumentacji, ewidencji i korespondencji dotyczącej lokali mieszkalnych i gospodarczych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • obsługa programów Word i Excel,

  • komunikatywność oraz umiejętność dobrej organizacji pracy.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień z zakresu zarządzania nieruchomościami.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • możliwość korzystania z funduszu socjalnego,

  • pakiet medyczny po zatrudnieniu na czas nieokreślony.

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Wolska Żelazna Brama” poszukuje osoby na stanowisko: ADMINISTRATOR BUDYNKU.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje