Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Klienta/ Administrator Systemu

SGS

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

Mile widziane

  • Canva

  • GIMP

Twój zakres obowiązków

  • codzienna praca z globalnym narzędziem SGS do zarządzania audytami w branży spożywczej i innych (CATS - Customised Assessment Tracking System)

  • udzielanie pełnego wsparcia Help Desk dla klientów

  • wdrażanie projektów w systemie CATS

  • tworzenie kont użytkowników, utrzymywanie bazy danych użytkowników oraz przypisywanie im odpowiednich ról i praw dostępu

  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników platformy

  • tworzenie/aktualizowanie dokumentacji wewnętrznej

  • współpraca z programistami i proponowanie nowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Aplikuj, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta, wsparciu technicznym, zarządzaniu danymi lub zarządzaniu projektami

  • znasz język angielski na poziomie min. B2 (praca w języku angielskim)

  • działasz proaktywnie, jesteś komunikatywny i zorientowany na szczegóły

  • posiadasz umiejętności analityczne i zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów

  • bardzo dobrze znasz program MS Excel

  • chcesz rozwijać umiejętności techniczne

  • znasz podstawy HTML + CSS

  • Prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku angielskim.

  • doświadczenie w pracy w środowisku ServiceNow

  • umiejętność posługiwania się narzędziami graficznymi, takimi jak Canva lub GIMP

To oferujemy

  • możliwość pracy częściowo zdalnej w Katowicach w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie z sektora SSC

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w godzinach biznesowych (08:00/09:00 - 16:00/17:00)

  • szkolenie wstępne oraz dedykowanego, doświadczonego "buddiego", który sprawnie wprowadzi Cię w zakres obowiązków

  • platformę szkoleniową oraz szereg specjalistycznych szkoleń wewnętrznych prowadzonych przez naszych specjalistów

  • bonusy półroczne

  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy kafeteryjnej My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie do kursów języków obcych, dofinansowanie do szkoleń i kursów

  • Program Poleceń Pracowniczych

  • Program Inicjatyw Pracowniczych

  • przestronne, nowoczesne biuro w Katowicach, blisko centrum handlowego Trzy Stawy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku angielskim.

SGS

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 96000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy