Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator CRM

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 10.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref: TEB/20/2019
    TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych, Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.
    Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.
    To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko

    Zakres obowiązków:

    • administracja systemem CRM wytworzonym na platformie force.com
    • uczestnictwo w projektach wykorzystujących platformę w Grupie TEB Akademia
    • projektowanie oraz implementacja zmian w systemie CRM
    • realizacja II linii wsparcia użytkowników
    • współpraca z zewnętrznymi dostawcami w zakresie rozwoju platformy.

    Wymagania

    • Znajomość platformy Salesforce oraz systemów CRM
    • Znajomość standardowych możliwości SFDC i możliwość ich rozszerzania poprzez język APEX
    • Znajomość REST/SOAP API
    • Umiejętność raportowania używając wbudowanych mechanizmów SFDC
    • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych, znajomość języka SQL
    • Dobre zdolności komunikacyjne
    • Umiejętność pracy w metodykach zwinnych
    • Umiejętność korzystania z dokumentacji w języku angielskim
    • Umiejętności

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy jako administrator/deweloper salesforce
    • certyfikat ADM 201/DEV 401
    • Znajmość PostgreSQL

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełen etat
    • współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy
    • dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa
    • możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, Medicover, karta Multisport, Ubezpieczenie na życie Generali)
    • dodatkowe dni wolne w roku
    • biuro zlokalizowane w centrum Poznania
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Jeżeli chcesz wysłać swoją aplikację pamiętaj o dołączeniu klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

    Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie:

    www.teb-akademia.pl