Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. bezpieczeństwa IT

EXEA Sp. z o.o.O firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Vmware

  • Microsoft Azure

  • Veeam

Mile widziane

  • PowerShell

  • Python

  • PHP

  • Bash

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • bierzesz udział w innowacyjnych projektach związanych z zabezpieczaniem środowisk wirtualnych klientów,

  • budujesz i utrzymujesz relacje z przedstawicielami innych działów firmy,

  • analizujesz inicjatywy i projekty pod kątem potencjalnych cyberzagrożeń,

  • identyfikujesz luki w zabezpieczeniach projektowanych rozwiązań,

  • wspierasz administratorów IT, biznes oraz zespoły DevSecOps w bezpiecznym rozwoju technologii,

  • przygotowujesz wymagania z obszaru cyberbezpieczeństwa do nowo wprowadzanych produktów i usług,

  • współpracujesz z dostawcami oprogramowania i sprzętu w celu jak najlepszego zabezpieczenia przed atakami

  • bierzesz udział w negocjacjach umów pod kątem spełnienia wymogów cyberbezpieczeństwa z różnymi klientami,

  • wspierasz współpracowników w zakresie bezpiecznego korzystania z Internetu i narzędzi IT.

Nasze wymagania

  • znasz standardy oraz dobre praktyki z obszaru bezpieczeństwa - OWASP, NIST Cybersecurity Framework, ISO/IEC 27001,

  • masz wykształcenie wyższe, o profilu ścisłym,

  • znasz aktualne zagadnienia związane z bezpieczeństwem informacji i systemów ich przetwarzania,

  • jesteś komunikatywny,

  • posiadasz zdolności analityczne,

  • jesteś samodzielny i odpowiedzialny za powierzone zadania,

  • posiadasz zdolności pentesterskie

  • mile widziane znajomość różnych narzędzi Cyber Security jak np. NESSUS, Vega, OpenVAS itp.

  • Mile widziane certyfikaty potwierdzające prezentowane umiejętności

  • znajomość różnych narzędzi Cyber ​​Security jak np. NESSUS

  • znajomość platform Unix, Windows i baz danych

  • certyfikaty potwierdzające prezentowane umiejętności

  • zdolności i umiejętności pentesterskie

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • +50

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring

  • dokumentacja

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • biblioteka firmowa

  • pakiet medyczny

  • dodatek do wakacji „wczasy pod gruszą”

  • elastyczne godziny pracy

  • bezpłatny parking

  • narzędzia pracy

  • duży i realny wpływ na nasze projekty

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • dostęp do najnowszych technologii IT

  • odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • nierobienie rzeczy bez sensu

  • kultura feedbacku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

EXEA Sp. z o.o.

Exea Data Center to jedno z najnowocześniejszych centrów danych w Polsce. Dla naszych partnerów biznesowych dostarczamy profesjonalne rozwiązania chmurowe. Jesteśmy nowoczesną organizacją.

Opieramy swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Działamy zgodnie z Agile w oparciu o metodyki zwinne Scrum i Kanban. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy