Logo Pracuj.pl

Administrator Danych

NDG MEDICAL Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych do systemów operacyjnych
  • Monitorowanie i nadzorowanie przepływu dokumentacji
  • Wspomaganie kontroli jakości wprowadzanych danych

Nasze wymagania

  • Wykształcenia co najmniej średniego
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Komunikatywności oraz pogodnego usposobienia
  • Studenci mile widziani

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją medyczną i/lub badaniami klinicznymi

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze badań klinicznych

Rozwijaj się z NDG

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE APLIKACJI KLIKAJĄC W PRZYCISK APLIKOWANIA.

Administrator Danych, łódzkie