Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Danych

NDG MEDICAL Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych do systemów operacyjnych

  • Monitorowanie i nadzorowanie przepływu dokumentacji

  • Wspomaganie kontroli jakości wprowadzanych danych

Nasze wymagania

  • Wykształcenia co najmniej średniego

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Komunikatywności oraz pogodnego usposobienia

  • Studenci mile widziani

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją medyczną i/lub badaniami klinicznymi

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze badań klinicznych

Rozwijaj się z NDG

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE APLIKACJI KLIKAJĄC W PRZYCISK APLIKOWANIA.